Style Top1 Desktop K většině druhů podnikání je potřeba menší či větší užitkový vůz. Nezáleží přitom na tom, zda jste řemeslník vozící nářadí a materiál, nebo distributorka kosmetiky vyžadující převoz velkého množství zboží. V každém případě se koupi vozu s nákladovým prostorem nevyhnete. Co ale když do toho vlastníte početnou rodinu? Je třeba investovat i do velkého osobního vozu pro převoz rodinných příslušníků? S vozidlem Fiat Fiorino Vám postačí vůz pouze jeden, se kterým spojíte komfort a praktičnost v jednom!

Fiat Fiorino do města i jeho okolí

Fiat Fiorino je jednoduše spojení všestrannosti a prostornosti. Kombinuje komfort osobního auta a nepřekonatelnost užitkového vozu. Vlastnosti vozu využijete jak v městském prostředí tak i v jeho okolí, kde si vůz poradí i s manévrováním v úzkých prostorách. S jednotkou Fire o výkonu 77 koňských sil si přijdou na své milovníci nesmrtelného vozu. V nabídce jsou rovněž dvě verze turbodieselového motoru Multijet2 o výkonu 95 koní. Fiatpro Fiorino Combi Row2 Image2 786x776 Desktop

Pojďme se podívat dovnitř vozu Fiat Fiorino

Hned na první pohled Fiat Fiorino zaujme posuvnými bočními dveřmi, které usnadní přístup do vozu řidiči i spolujezdcům. Ve vozidle najdeme místo pro 5 osob či 2,5 m3 nákladu. Navzdory menší velikosti vozu nalezne řidič za volantem dostatek místa a zadní sedadla s uchycením ISOFIX zajistí potřebnou bezpečnost během jízdy. Bezpečnost při jízdě do kopce jistí zařízení Hill Holder. Systém ESC zase zvyšuje kontrolu nad vozidlem v krajních jízdních situacích. S Fiat Fiorino se můžete vydat i na delší trasy, během kterých se neztratíte díky chytré navigaci, která je napojena na rádio a ovládat ji můžete i pedály pod volantem.

Fiat Fiorino pořídíte u společnosti Strojservis Praha

Model Fiat Fiorino a další modely užitkových vozů automobilky Fiat, které rozjedou Vaše podnikání seženete u společnosti Strojservis Praha. Společnost se již 30 let specializuje na prodej a servis užitkových a nákladních vozů značky Fiat a můžete od nich očekávat velmi rychlé a především profesionální služby.