Značka Infinity představuje odnož japonského Nissanu, který v rámci tohoto podniku produkuje luxusní vozy, s nadstandardními jízdními vlastnostmi a výbavou. Automobilka nyní pomalu odkrývá své plány do budoucna a představuje nám širokou škálu velmi povedených modelů, kterým by měl vévodit sportovní sedan, dosahující výkonu až 700 koní.

Infinity nechce nechávat nic náhodě a snaží se co nejvíce maximalizovat svou konkurenceschopnost. Právě proto se od ní v příštích letech dočkáme vydání hned několika modelů, z nichž bude většina sportovně laděna. V prvé řadě to však budou kompaktní modely Q30 a QX30, které budou stát na platformě od německé automobilky Mercedes a to Mercedes-Benz MFA. Auta budou dokonce využívat i motor od tohoto německého výrobce velmi kvalitních automobilů, a to minimálně dvoulitrový benzínový čtyřválec s turbem.

2

Rok 2016 by se měl stát rokem, kdy poprvé spatříme nový vůz od této automobilky, který se ponese ve velmi imidžovém stylu. Jednat by se mělo o sportovní verzi sedanu s označením Q50 či také Eau Rouge. Tento velmi exkluzivně vyhlížející sedan, jehož cena by se měla pohybovat lehce okolo 2 milionů korun, bude pohánět motor, který již teď můžeme spatřit ve vozidle Nissan GT-R. Ten je naladěný na 560 koní. Později ve stejném roce by pak měl dorazit model QX70, který by měl velmi čerpat ze zmíněné Q50. A za rok či dva, by měl dorazit také elektromobil LE.

3

Ve stejném období by pak měla přijít na řadu i vlajková loď celé flotily této značky. Jedná se o čtyřdvéřové kupé, stojící na platformě MRA, kterou rovněž navrhl Mercedes. S hybridním šestiválcem v nejvyšší verzi, by pak mohl vůz oplývat neskutečným výkonem až 700 koní. Jedná se o číslo neuvěřitelné, které by z tohoto vozu dělalo opravdového krále silnic. Ve spojení s atraktivním designem by se z tohoto vozu mohla stát opravdu třaskavá směs.

4