BMW M235i, které mělo být na trhu od příštího roku, a jehož oficiální představení ještě nebylo uskutečněno, je již k dispozici na internetu, a to v podobě fotografií z dealerské konference.

BMW 2 Coupé 28

Ty pravděpodobně uvolnil některý z dealerů, který se jí účastnil a zde představený vůz si tak zvěčnil. První ohlasy na tento vůz, tedy konkrétně na jeho vzhled jsou velmi pozitivní, a ačkoliv se jedná o dvojkovou řadu, podobnost s tou jedničkovou, která nebyla považována za extra povedenou, tu není skoro žádná, což je určitě krok správným směrem.

BMW 2 Coupé 45

Po prozkoumání fotografií vozu by se dalo říci, že se jedná spíše o menší variantu řady čtyřkové, která samozřejmě obsahuje řadu odlišných prvků, aby vozy nevypadaly na první pohled zcela stejně. Technické informace vozu byly již k dispozici dříve, a to oficiální cestou, kdy je zveřejnila sama automobilka. Pokud se vám tento vůz líbí, a bude tomu tak i po jeho oficiálním představení, nebudete na něho muset dlouho čekat. Vůz má jít totiž do prodeje poměrně brzy, a to již na jaře roku 2014, na což se mnoho milovníků těchto vozů určitě náležitě těší.