Sháníte pro své podnikání nový nákladní vůz? Už nemusíte. Jeden bychom pro vás totiž měli. Dovolte, abychom vám představili multifunkční vozidlo Iveco Eurocargo.

Zásobování, svoz odpadu, čištění komunikací. Iveco Eurocargo je v první řadě všestranným vozidlem ideálním do městského provozu. K tomu udržitelným, efektivním a snadno ovladatelným. Nevěříte? Nechme hovořit čísla. Šířka kabiny 2,1 metru a úhel řízení 52 stupňů. Když k tomu přidáte vůbec nejmenší průměr otáčení u vozidel této kategorie, a dostanete přímo ideální nákladní vozidlo do města. Zkrátka Iveco Eurocargo.

Opravdu nízká spotřeba

A to ještě nejsme u spotřebě paliva, která je u tohoto modelu až o osm procent nižší, než je tomu u vozidel konkurenčních značek. Nejezdí totiž na naftu, jejíž cena ještě donedávna atakovala závratných výšin, nýbrž na CNG, neboli stlačený zemní plyn. To je v současné době nejšetrnější pohonná hmota pro životní prostředí, takže k výčtu výše zmíněných předností nákladních vozů značky Iveco Eurocargo můžeme použít ještě přívlastek ekologický.

Méně emisí i škodlivých částic

Ve srovnání s naftovými vozy, za kterými se kvůli emisím z výfukovým plynem mnohdy nedá jet. Emise produkující Iveco Eurocargo obsahují snížené množství NOx (oxidy dusíku) a až o 95 procent méně dalších škodlivých částic. Díky těmto parametrům nejenže budete chránit životní prostředí, ale rovněž vám bude umožněn vjezd do oblastí s omezenou dopravou. A pracovat budete moci i v nočních hodinách. Iveco Eurocargo je totiž k tomu všemu ještě velmi tiché. Při zapnutém motoru ho téměř neuslyšíte.

Silniční, terénní a X-Way

Navnadili jsme vás? V tom případě vás mlžná bude zajímat, kde nákladní vůz Iveco Cargo seženete. Na prodej nákladních vozidel značky Iveco Eurocargo se specializuje například společnost Iveco Strojservis. V jejím portfoliu najdete podstatě všechny modely, ať již se jedná o vozidla silniční, terénní i X – Way. Koupí vozu ale služby firmy nekončí. Vozidlům Iveco Eurocargo samozřejmě poskytuje i následný servis. A pokud nákladní vozidlo využijete jen občas, můžete si nákladní vůz vypůjčit. Iveco Strojservis provozuje i půjčovnu.