Myslíte si, že automobilový pořad společnosti BBC s názvem Top Gear je již mrtvou záležitostí? Tak to se šeredně pletete, pořad sice opustila trojice natvrdlých moderátorů, kteří bavili svět a díky kterým se stal Top Gear nejsledovanějším pořadem planety, to ovšem neznamená, že do budoucna s ním sranda nebude. Bude a to veliká, protože pořadem bude provázet i Joey.

Joey Tribbiani

Ptáte se jaká Joey? Milovnáky seriálu Přátele již asi něco napadlo a vůbec se nepletou. Novou moderátorskou hvězdou tohoto pořadu se po boku Chrise Evanse, stane herec Matt LeBlanc, který ztvárnil trochu natvrdlého italského herce Joeyho Tribbianiho v seriálu FRIENDS. Matt je nejen skvělým hercem a výborným bavičem, ale také velkým milovníkem automobilů a po čertech dobrým řidičem. To sám dokonce potvrdil v samotném Top Gearu, kdy se stal s časem 1:42 nejrychlejší celebritou za volantem v Kie Cee´d. LeBlanc si dokonce moderování tohoto pořadu již vyzkoušel, když moderoval jeden z dílů Top Gear America.

Skvělý Matt

Sám Chris Evans je LeBlancem úplně nadšený. Sám prozradil, že již brzy se dozvíme více o nově připravované sérii, kterou uvidíme ještě tento rok, a dozvíme se taktéž jména dalších moderátorů. Samotné LeBlancovo jméno je však velkým překvapením. Jeho jméno totiž doposud vůbec nefigurovalo v nejrůznějších debatách, kdo, kdy a jak. V poslední doba však začalo být nejvíce diskutováno nad tím, že Evans asi nakonec zůstane jediným moderátorem tohoto pořadu, a že k němu díl co díl budou přicházet speciální hosté.

Evansovi problémy

Informace o dosavadních epizodách navíc nebyly příliš pozitivní. Hlásaly totiž, že Evansovi dělá značný problém řídit a mluvit zároveň, což je u pořadu tohoto typu celkem problém. A moc k jeho renomé nepřidaly ani fotografie, na kterých zvrací po ostré jízdě v Audi R8, po které se mu mělo udělat nevolno. No snad to nebude tak hrozné.