Rolls-Royce starý jako lidstvo samo. Alfa Romeo Stelvivo ve velmi drsném testu nebo Stig ve Traktoru? To je jen krátký výčet toho, co nás čeká v nejnovější sérii oblíbeného pořadu Top Gear.

Automobilová Grand Tour ve své druhé sérii pomalu končí, ovšem Top Gear a jeho druhá série jsou teprve před námi. Nově jí poveden Chris Harris, Matt LeBlanc a Rory Reid. A podle nového traileru se máme skutečně na co těšit.

Ten totiž ukazuje několik scén z nové série, které stojí za to. Dočkáme se totiž velkého množství neskutečně zábavných a vtipných momentů. Matt LeBlanc bude skutečně velice drsně zkoušet schopnosti nové Alfy Romeo Stelvivo. Jeho kolega Harris bude smykovat s Hondou Ciciv Type R a McLarenem 720S.

Rory Reid se dostane do extáze v nocém Jaguáru F-Type a na Stiga, na toho zbyde jen traktor. V sérii se ukáže také legendární Ken Block, který se stal terčem kritiky v poslední řade Grand Tour. Máme se tedy skutečně na co těšit. Datum premiéry není prozatím známi, ovšem nejspíše nebudeme muset moc dlouho čekat. Nás nejvíce zajímá jak dopadne série v porovnání s Grand Tour, která byla ve svém druhém pokračování občas dost nudná.