Úspěchy speditérské firmy Šindelář Spedition jsou založeny na poctivé práci, píli, vytrvalosti a profesionálním přístupu. Společnost vznikla pod názvem Václav Šindelář již v roce 1996 a od této doby se postupně dostala až na dnešní vysokou úroveň. Příběh společnosti Šindelář Spedition je ukázkou toho, jak lze z malé provinční firmičky vybudovat respektovanou a uznávanou společnost, jejíž jméno je v současnosti již pojmem.

Čím se firma zabývá

Hlavní činností společnosti Šindelář Spedition je kamionová doprava. Prioritou vždy bylo a je zaměření na individuální požadavky klientů a jejich spokojenost. Firma zajišťuje přepravu materiálu, zboží, výrobků a dalších předmětů nejen na území ČR, ale stále ve větším měřítku se stěžejním programem stává mezinárodní kamionová doprava. Pro výborný stav všech vozidel je důležitý i vlastní servis, který se provádí v areálu společnosti.

slider-1

Kromě kamionové silniční dopravy rozšířila firma okruh své působnosti také o autobusovou dopravu. Nabízí především dálkovou dopravu osob v luxusních autobusech, které poskytují cestujícím maximální pohodlí. Aby veškerá činnost firmy byla optimálně koordinována, nabývá na velkém významu precizní logistika. Dispečeři vědí v každou chvíli, kde se jednotlivé kamiony či autobusy nacházejí.

 slider-3

Jak a kde firma působí

Vedení společnosti si vždy zakládalo na profesionalitě a zodpovědnosti. Rozvoj firemního know-how a zaměření na kvalitu poskytovaných služeb je permanentním úkolem a cílem nejen vedení, ale i všech zaměstnanců. Také proto byl v roce 2011 zaveden systém řízení kvality a následně byly splněny náročné požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2009.

slider-4

V současné době pracuje ve společnosti Šindelář Spedition celkem 250 zaměstnanců, kteří si váží svého zaměstnání a odvádějí každodenně poctivou a kvalitní práci. Výhodou je vlastní areál o rozloze 4 ha, který se nachází v jihočeské obci Netolice, ležící zhruba 20 km od Českých Budějovic.V areálu je nejen sídlo společnosti, ale také centrální dispečink, který je mozkem spedice. V areálu byla postavena moderní administrativní budova, skladovací haly, servisní budovy, čerpací stanice a pochopitelně parkoviště, na kterém je v současnosti umístěno 180 kamionů a 190 návěsů.