Ptá se vás rodina, co si přejete pod stromeček, a vy vlastně nevíte, protože už všechno máte? Nemáte. Nabídneme vám tip na jeden skvělý dárek, z něhož je nadšený každý milovník řízení. A vlastně i rodina, protože ta si ho může užít s vámi.

Pokud nechcete další ponožky, košili nebo pivní kosmetiku, prostě si řekněte, po čem vaše srdce touží. A co by to mělo být? Přece zážitková jízda! V současné době se dá domluvit jízda prakticky jakýmkoliv autem, ať už toužíte po Porsche, Ferrari či Lamborghini. Hitem je ovšem zážitková jízda Teslou.

Přijďte si vyzkoušet jízdu elektromobilem

Už jste někdy řídili elektromobil? Je to trochu něco jiného než benzinový či naftový vůz. Všechno působí tak nějak hladce, připadáte si, jako byste snad ani neseděli v autě. Obzvlášť v Tesle, která je vyladěná do posledního detailu, to takto funguje.

Na půjčování a zážitkové jízdy Teslou se specializuje česká firma Teslička.cz. Provozují ji nadšenci do těchto aut, kteří chtějí možnost řídit Teslu zprostředkovat všem Čechům. Ve svém vozovém parku mají modely Tesla S, X i 3 ve verzích Performance, tedy to nejlepší, co byste si mohli přát. Sílu Tesly si vychutnáte v nejvýkonnější konfiguraci a v nejnovějším modelu.

Jak si napsat o jízdu Teslou Ježíškovi?

Ženy častokrát nenapadne, že ideální dárek pro manžela by byl právě takový zážitek. Pokud se doma přímo bavíte o tom, co by si kdo přál, máte to jednoduché. Jestli ne, zkuste na zážitky pro muže zavést řeč. Povyprávějte u večeře, jak jste četli, že Teslička.cz nabízí jízdy těmi nejlepšími modely Tesla. A uvidíte, třeba se toho Ježíšek chytí.

Nebo si ji prostě zaplaťte sami

A kdyby to náhodou nevyšlo, jízdu si můžete zaplatit i sami. Nejde o zas tak drahý zážitek, půl hodiny řízení stojí necelé tři tisíce korun. Jako spolujezdce si můžete vzít někoho s sebou.

Některé z vás by mohlo zajímat, že Teslička.cz funguje také jako půjčovna aut na svatbu, půjčuje tedy svatební vozy. Auta značky Tesla zapůjčuje i na firemní akce, teambuildingové aktivity a teambuildingové hry. Nějakou cestu, jak se Teslou projet, si určitě najdete.