Být mužem není snadné. Naše rozbouřená srdce touží po automobilech, ze kterých je jejich potenciál cítit na hony daleko a které dovedou pořádně zvýšit hladinu adrenalinu v krvi. Jenže! My muži máme také rodiny a musíme je někam uskladnit při převážení. A zde vzniká velký problém. Pořídit si raději velké rodinné MPV, nebo vysněné coupé a rodinu nechat jezdit v MHD? BMW zná odpověď.

Tou odpovědí je MPV. Pro některé z vás možná zklamání, nejedná se však o klasické MPV pober co můžeš, a stačí, když dovezeš. MPV od BMW je zkrátka něco trochu jiného. Oním modelem je BMW 2 Gran Tourer, které je obohaceno o packet M sport. A zde již možná někteří tuší…

bm2gt80_54ddc7c605e34

Jakmile se u BMW objeví označení velkým písmenem M, vždy se jedná o opravdu ostrý vůz a jinak tomu není ani v tomto případě. Gran Tourer s tímto packetem totiž může být hrdinou vaší garáže. Packet zahrnuje výraznější bodykit, sportovní design osmnáctipalcových kol, sportovní volant a další doplňky v interiéru, chromované koncovky výfuků, které jsou zasazeny do masivnějšího zadního nárazníku.

bm2gt20_54ddc7c575367

Sportovní prvky pocítí řidič i v interiéru a to především prostřednictvím alcantarových sedadel, volantu a také sportovní řadící páky, která nese příznačné písmeno M. Bohužel tatínek závodník bude muset při pořizování tohoto typu Gran Tourera sáhnout o něco více hlouběji do kapsy. Vůz s packetem M se totiž liší od běžného modelu o 165 tisíc korun navíc. Nesmíme však zapomenout, že v rámci toho packetu obdržíme vydatnější výbavovou porci.

bm2gt40_54ddc7c5e064a

Pokud tedy chcete, aby váš rodinný vůz vykazoval prvky sportovnosti a dovedl udělat dojem, je tento model tím pravým co hledáte.