Asi každý milovník automobilů někdy viděl aspoň jeden ze šesti natočených filmů Rychle a zběsile. Jedná se o kultovní film, který je doslova nasáklý napětím, pouličním závoděním, vůní benzínu a spálených gum. V příštích týdnech by mělo do kin přijít již sedmé pokračování toho filmu a trailer, který nás na film láká, napovídá, že tentokrát nepůjde jen o film plný střílení a rozbitých automobilů.

Sedmý díl série bude výjimečný tím, že jej uprostřed natáčení zasáhlo úmrtí Paula Walkera, který představoval hlavního herce celé série. Vypadalo to, že natáčení filmu bude kvůli této události zcela pozastaveno, ale naštěstí se objevil bratr Paula Walkera, který ho při natáčení nahradil a snímek tak byl dokončen. Ačkoliv to může znít hrozně, právě tato událost způsobila, že se na film nyní soustředí celý filmový, ale i automobilový svět a všichni netrpělivě očekávají premiéru.

Samotný trailer nám příliš o ději filmu nepoví, ale ukazuje nám  především neuvěřitelnou scénu, ve které další hlavní protagonista Vin Diesel, doslova přeplachtí z jednoho mrakodrapu do druhého v Libanonském hypersportu Lykan s výkonem 770 koní a cenovkou 2,5 milionu dolarů. Je jasné, že se jedná o repliku, protože automobil je po tomto odvážném počinu absolutně nepoužitelné.

Pokud tedy momentálně není žádný film, na který byste rádi zašli do kina, můžeme vám sedmé pokračování Fast and Furious jen a jen doporučit.