Jednostopé dopravní prostředky nemusí být pouze silné motocykly, na kterých se prohánějí motocykloví nadšenci. V minulosti, ale i dnes jsou velice populární malé motocykly, jako jsou skútry a mopedy. Příjemný pocit z jízdy na skútru nebo mopedu si můžete dopřát nejen o dovolené u moře, ale i u nás díky firmě RAVO CB, s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích.

Tato vyloženě rodinná společnost se začala věnovat prodeji motocyklů a šicích strojů a v posledních letech se zaměřila především na skútry a mopedy. Pojem mopedy České Budějovice je již zavedený a známý u motoristické veřejnosti nejen v Českých Budějovicích a okolí, ale i v dalších krajích.

 big_akumoto-600-s-1x88sb

Vedle prodeje těchto oblíbených malých motocyklů zajišťuje firma i jejich servis včetně prodeje náhradních dílů. Velkou výhodou pro příznivce těchto dopravních prostředků je skutečnost, že vše potřebné naleznou pod jednou střechou. To znamená od prodeje nových i ojetých malých motocyklů, přes jejich servis a prodej náhradních dílů, až po prodej nejrůznějších moto doplňků včetně moto oblečení, přileb, brýlí, rukavic atd.

moto1

Skútry se stávají velkým hitem hlavně pro jeho výhody v městském provozu. Snadno se zaparkuje, je úsporný a přitom velice výkonný. Výhodou jsou i nízké poplatky za pojistku, ale i samotné ceny v porovnání s velkými motocykly. Nízká hmotnost, maximální rychlost 45 km/h, jednoduché ovládání, to vše činí ze skútrů jedinečný dopravní prostředek na krátké i delší vzdálenosti.

big_akumoto-300-s-fsfx5h_01

Výběr malých motocyklů zahrnuje pestrou škálu typů a značek. Vedle těchto strojů jsou v nabídce společnosti i elektrokola, která jsou stále populárnější nejen díky ekologickému efektu, ale hlavně proto, že jej mohou užívat i lidé nevlastnící řidičské oprávnění alespoň na malé motocykly.

moto2

Právě pro takové zájemce nabízí společnost RAVO CB krásná kola s elektrickým pohonem. Jsou vhodná pro turistiku nebo pro dříve narozené, kteří si tak mohou vyjet do přírody a vychutnat si požitek z jízdy. Nemusí se bát vyjet ani na veřejné komunikace, neboť všechna elektrokola jsou pro tyto účely schválena. Pokud někdo nechce investovat a má chuť si vyjet jen příležitostně, může využít skvělé možnosti a elektrokolo si vypůjčit.