Autosalon v LA se nám rozběhl na plné otáčky, a díky své stále rostoucí popularitě a důležitosti, jej mnoho výrobců automobilů považuje za velmi důležitou výstavu a přidává jí větší váhu než detroitskému autosalónu. Na ten letošní autosalon bylo přislíbeno 30 světových premiér a my se nyní podíváme na ty nejzajímavější.

Audia A9 koncept
Audi A9 by měla být větší sestrou již známé A8. Automobil by měl představovat luxusní sportovní vůz, a zároveň by měl nést prvky nového designového směru, kterým se Audi chystá vydat. Jedná se také o odraz práce nového šéfa designu Audi.

audi

Cadilac ATS-V
Cadilac v tomto novém modelu vidí přímého konkurenta vozům Mercedes a BMW. Automobil by měl být poháněn 3,6 litrovým šestiválcem s dvěma turbodmychadly, který má poskytovat výkon 338 kW. Samozřejmostí je agresivní vzhled a sportovně laděný podvozek.

cadila

Mazda CX-3
Japonská automobilka Mazda rozšiřuje svou nabídku vozů o malé SUV CX-3. Tento model by měl být postaven na základě nové generace modelu 2 a s jeho prodeje se počítá i na evropském trhu. Tento model však nepředstavuje jedinou novinku Mazdy v LA. Podívat se můžeme také na novou CX-5, u které dojde hlavně k faceliftovým změnám.

mazda

Mercedes Maybach S 600

Luxusní značka Maybach ukončila svou činnost před dvěma lety, nyní se však toto označení vrací. Maybach nebude samostatnou značkou, ale toto označení bude nést luxusní provedení třídy S. V nabídce bude speciální interiér a vůz bude pohánět šestilitrový dvanáctiválec dopovaný dvojící turbodmychadel.

maybach

Ford Performance Vehicle

Ford si pro LA chystá zatím neznámý sportovní automobil, který je postupně odhalován prostřednictvím série videí. Tento model jsme si již popisovali v předchozím článku, a jak se většina lidí domnívala, jedná se o Shelby GT350. Pokochat se tak budeme moci skvěle upraveným Mustangem.

mustang