Obliba terénních aut, SUV, offroad, vozidel s náhonem 4×4 neustále roste, stejně jako obliba nákupů přes e-shopy. A právě tyto dva fenomény spojil v jeden zcela nový a jedinečný e-shop Hunter www.shop4x4.cz.

Jedná se o specializovaný obchod, v jehož sortimentu naleznete vozidla s náhonem 4×4 a všechny potřebné doplňky. Autopříslušenství a doplňky jsou zde prodávány nejen na vozidla Hunter, ale pro offroad vozidla, SUV a ostatní typy stále populárnějších vozů s náhonem 4×4. Jedná se vesměs o motorová vozidla, která se skvěle hodí na cesty do přírody, na letní i zimní pobyt na horách a na dobrodružné výpravy.

 watermark (2)

Pro tyto účely jsou v nabídce e-shopu nejrůznější doplňky, které oceníte při pobytu v přírodě a na dovolených trávených mimo obydlená území. Jedinečnou možnost širokého výběru mají i cestovatelé, kteří plánují expedice do vzdálených končin v kterékoliv části světa. Pro takové výpravy zajišťuje e-shop Hunter i úpravy vozidel 4×4.

 watermark (3)

Expediční týmy a také jednotlivci si mohou vybírat z mnoha druhů autostanů i nejrůznějších potřeb nutných pro delší pobyt v přírodě i pro sportovní vyžití. Pestrá paleta nejrůznějších potřeb zahrnuje nejen doplňky spojené s vozidlem, ale i spoustu outdoor doplňků, sportovního náčiní a potřeb vhodných pro dovolenou v přírodě.

 watermark (7)

Motoristy a majitele offroadu, SUV a jiných vozidel 4×4 jistě zaujme střešní autostan CARTOP i další typy střešních stanů, výjezdové pásy X-Trax vhodné do těžko sjízdného terénu, ruční navijáky, kompresor Hunter 12V, nebo xenonová světla a další autopotřeby.

 watermark

Celá rodina pak jistě ocení nejrůznější doplňky, jako jsou campingové sprchy s ohřevem vody, autosprchy, campingové skládací stolky, topení Ateso a kempingové sprchy. Stejně tak si lze vybrat i další produkty spojené s pobytem v přírodě, jako jsou sportovní potřeby pro letní i zimní dovolenou.