Povinné ručení je v rámci českých silnic povinnou záležitostí, před kterou nikdo neunikne – tedy jen za cenu opravdu velké finanční sankce, což si každý snadno rozmyslí. Každá smlouva je sjednaná doslova ihned, ale bude pro Vás i dostatečně výhodná? Nečekají jinde lepší podmínky. Pročtěte si naše webovky www.finmoney.cz a dozvíte se více.

Několik tisíc korun roční úspory? Ne, nejsme blázni, to je opravdová realita všedního dne – a to jen v rámci povinného ručení. A co je výhodné právě pro Vás, to se dozvíte díky nám zcela zdarma. Povinné ručení kalkulačka, to je vše, co potřebujete vědět ohledně povinného ručení! Stačí sem jen zadat pár základních údajů o Vaší ctěné osobě a Vašem vozidle – jméno, emailový a telefonický kontakt, objem vozu, používané palivo, výrobce vozu a ještě pár dalších věcí, včetně informací o již uskutečněných pojistných událostech, případně bezeškodném průběhu.

Máte tak jedinečnou možnost porovnat cenu povinného ručení u deseti největších tuzemských pojišťoven pomocí pár kliknutí počítačové myši. Jinak by Vás to přišlo na dlouhou frontu na pobočkách jednotlivých pojišťoven nebo zdlouhavé telefonáty či emailování, ze kterého se stejně moc nedozvíte. Podle statistických údajů lze ušetřit až sedmdesát procent z původní platby za povinné ručení, takže se vyplatí neotálet a nechat si raději solidně poradit – navíc, když je tato rada zcela zdarma. Cenový rozptyl mezi jednotlivými pojišťovnami je totiž opravdu neuvěřitelný!

A co je to povinné ručení?  Vlastně jde o pojistku, díky které za Váš osobní vůz vlastně ručí pojišťovna. Hodí se to hlavně tehdy, pokud se stane nějaká nehoda – a ta čeká bohužel doslova na každém kroku, nikdy nevíte, kdy Vás potká. Je navíc ze zákona povinné, aby se poté předešlo případným soudním tahanicím, které nikdy nekončí ke spokojenosti obou stran.