Z médií na nás každý den útočí reklamy na výhodné povinné ručení od společnosti XYZ, avšak taková nabídka nemusí pro vás být tou nejzajímavější a pravou. Pokud chcete ušetřit na povinném ručení maximální částku, tak vyzkoušejte kalkulačku povinného ručení. Jen tak zjistíte, která nabídka je pro vás tou nejvýhodnější.

Kalkulačka porovnává produkty od více společností. Během okamžiku, získáte přehled o všech možnostech, ze kterých si budete moci vybrat ideální pojištění. Ušetříte nejenom peníze, ale hlavně váš čas. Dovedete si představit, že byste za 10 minut dokázali zjistit nabídku od více než 10 pojišťoven? Ani kdybyste se snažili sebevíc a měli všechny potřebné papíry po ruce, nedokázali byste jste obtelefonovat více jak 2 společnosti. S porovnáním online tak ušetříte nejméně 3 hodiny času, který byste mohli věnovat rodině nebo výletům.

Na základě údajů o vašem vozu a vaší osobě je vám připravena kalkulace na míru. Ve výpočtu je samozřejmě započítán také váš bonus za jízdu bez nehod. Pokud si nejste jistí výši svého bonusu, tak je možné zavolat na infolinku společnosti a operátor vám dokáže zjistit výši bonusu. Nemusíte mít tak strach, že byste okradli sami sebe, protože jste založili potvrzení bezškodního průběhu pojištění a nyní nevíte kde je tento papír schovaný.

Povinné ručení kalkulačka a její výhody nespočívají pouze ve srovnání nabídek, ale nabízí se vám také možnost využít nabídky připojištění. Můžete si tak nechat připojistit skla na voze, abyste byli chráněni v případě poškození skla odletujícím kamínkem. Dalším populárním nadstandardem je možnost rozšíření běžné nabídky o poškození vozidla zvířetem. Tuto službu ocení všichni, kteří často jezdí za snížené viditelnosti. Stačí totiž chvilka nepozornosti a střetu například s jelenem, který vyskočil z lesa nedokáže zabránit ani profesionální jezdec, natož běžný řidič.

Chcete být chytří, tak navštivte kalkulačku povinného ručení ještě dnes.