I Jarda Jágr byl teprve začínajícím hokejovým talentem na Kladně, který neměl peněz nazbyt a nemohl si dovolit to nejlepší. Díky tomu se do prodeje dostal jeden unikát. Jágrovo vůbec první auto, luxusní Favorit 136 L.
Pokud máte rádi hokej, zákonitě musíte mít rádi nejen českou, ale dnes již celosvětovou legendu, skvělou šedesát osmičku, Jaromíra Jágra. Jeho příběh zná v Česku snad každý, a proto určitě víte, že Jarda neměl na začátku své kariéry na růžích ustláno a i on se musel protloukat obdobím, kdy nebylo peněz nazbyt a o luxusu se mu mohlo jen zdát.

stažený soubor

Z této životní etapy legendárního hokejisty se nám dochoval jeden poklad, který je momentálně k dispozici. Jedná se o Jardovo vůbec první auto, které vlastnil. Tímto unikátním vozem byl klasický favorit 136 L. Právě s ním jezdil Jarda na staďák, kde od rána bruslil jak pominutý a v něm večer odvážel své unavené tělo zpět domů.

jagr-favorit2_denik-600

Pokud patříte mezi naprosté milovníky naší vlasaté legendy, můžete odpovědět na inzerát, který je nyní k mání na portálech zabývajících se prodejem ojetých vozů. Nemusíte ani dlouho hledat a najdete. Majitel vozu dokládá jeho autenticitu pomocí techničáku, ve kterém je opravdu zaneseno jméno Jaromír Jágr.

jagr-favorit_denik-600

Pokud se ptáte za kolik se vůz prodává, tak vám bohužel neodpovíme. Majitel vozu totiž nestanovil pevnou částku za kolik bude vůz prodán, ale zkrátka čeká na nejvyšší nabídku. Zdali se opravdu více jak čtvrt století staré Fáčko prodá za vysokou sumu, netušíme. Musel by se najít horlivý milovník Jágra, který by se rozhodl z čalounění vytahat jeho dlouhé vlasy a doma si Jágra naklonovat.

ajagr_jaromir_40_denik-605

Pro ty z vás, kteří se však nad touto nabídkou jen usmíváte vězte, že vozy celebrit jsou v poslední době opravdu na dračku, protože se jedná  o kvalitní investici, která se během let určité zúročí.