Z malých problémů si při jejich neřešení mohou vyvinout velké komplikace. Platí to pro běžný život, ale pro jízdu autem snad ještě několikanásobně více. Můžete jezdit sebeopatrněji, dodržovat bezpečnou vzdálenost a být velice zkušeným řidičem, přesto se nikdy nemůžete vyhnout kamínku, který odlétne od auta jedoucího před vámi.

Způsobí třeba jen vlasovou trhlinku, která má však tendenci se rozšiřovat. Viditelnost čelním sklem se pak rapidně zhorší zejména za deště, mlhy nebo tmy.

Výměna čelního skla

A dirty windshield in focus and a drive hand in the blurred foreground

Pokud se na čelním skle vašeho vozidla objeví i nepatrná prasklinka, neměli byste vůbec váhat a ihned zajet k odborníkům. Ti vám poradí, jestli lze zdánlivě drobné poškození opravit, nebo zda je třeba celé čelní sklo vyměnit. Výměna čelního skla Ostrava nezabere zkušenému technikovi příliš mnoho času, přesto můžete využít svého zákonného nároku na zapůjčení náhradního vozu v podobné kategorii jako je váš automobil. O tuto výhodu můžete požádat i na několik hodin.

V případě skutečně nepatrné trhlinky je možné provést opravu čelního skla technologií Würth. Rozhodně je lepší řešit malou škodu ihned, než později utrácet více peněz, nemluvě o riziku díky špatné viditelnosti. Součástí služby bezhotovostní opravy či výměny čelního skla je i spolupráce se všemi pojišťovnami v ČR.

Geometrie auta

Car repairing in big and clean garage

Geometrie, nebo také sbíhavost kol automobilu, je velice důležitá jednak pro rovnoměrné sjíždění vzorku pneumatik, a jednak pro eliminaci nepříjemných a nebezpečných vibrací, které se přenášejí na volant. Geometrie auta Ostrava se provádí pomocí špičkové technologie 3D, se kterou se vycentrují všechny kola v rámci sbíhavosti, náklonu a odklonu od rejdového čepu. Během pěti minut se tak vráží vašemu vozidlu správné jízdní parametry.

Klimatizace

Cestovat v parném létě v autě bez klimatizace si již neumí nikdo představit. Ovšem i klimatizace potřebuje svou péči a především kontrolu chladícího média, které se postupně vytrácí a tím snižuje výkon klimatizace. Nahromaděné nečistoty v klimatizačním systému jej zatěžují a hrozí pravděpodobnost poruchy. Využijte proto servis plnění klimatizace Ostrava, která doporučuje provést jednou ročně dezinfekci klimatizace. Nabízí rovněž výměnu a servis klimatizace, která je prováděna na počkání a není finančně náročná.