Půjčoven aut nejen v Praze, ale i po celém území ČR přibývá, ovšem žádná neposkytuje tolik výhod, jako půjčovna aut Praha Taggart. Vychází vstříc všem zákazníkům, kteří pochopili, že kupovat si nové vlastní vozidlo, které již po výjezdu z bran prodejny ztrácí svou hodnotu, se nevyplácí. Navíc to majitele vozu stojí peníze za povinné ručení, havarijní pojištění, starosti se servisem a STK.

Autopůjčovna Praha se od konkurenčních půjčoven liší svou filozofií, že zákazník by měl jezdit v novém a perfektně seřízeném autě. Proto vyřazuje všechna vozidla, která dosáhnou hranice 60 tisíc najetých kilometrů a nahrazuje je novými. Mnozí zákazníci tak mají možnost být prvním uživatelem vypůjčeného automobilu. Mají tak záruku naprosté spolehlivosti, prožitku z jízdy v novém autě a ještě mohou čerpat celou řadu výhod.

286

Půjčovna aut Taggart má ve svém vozovém parku auta nejrůznějších značek. Většina klientů žádá především škodovky, ale zájem je i o netradiční značky, jako je například Ford Mustang či Mini Cooper. S autem z autopůjčovny praha můžete vyjet i na dovolenou u moře nebo v zimě za lyžováním v horách. K tomuto účelu je ideálním vozidlem osmimístné Hyundai H1, což je velice prostorná dodávka.

291

Autopůjčovna se snaží vyhovět svým klientům ve všech směrech. Nejenže půjčuje auta maximálně jeden rok stará, ale rovněž ceny za pronájem jsou bezkonkurenčně nízké. Nízkou hladinu cen si půjčovna aut Taggart udržuje i tím, že pokud byste objevili stejný vůz v jiné půjčovně aut za cenu nižší, můžete tuto informaci zaslat autopůjčovně Taggart a obratem obdržíte o mnoho výhodnější nabídku ceny za zapůjčení vámi vybraného vozidla.

300

Kromě toho můžete využívat řady výhod, se kterými se jinde nesetkáte. V Praze vám půjčovna přistaví vozidlo ještě v den objednání zdarma a na vámi určené místo. Pokud nemáte s některým autem zkušenosti, technik vám při jeho předávání vysvětlí jeho ovládání a rovněž si můžete auto vyzkoušet v rámci zkušební jízdy. Na požádání jsou auta vybavena i navigací, případně dětskou autosedačko, zavazadlovým boxem a dalšími doplňky. Pro případ nouze funguje asistenční služba 24 hodin denně.