Chopper je unikátní motocykl, jehož majitelé se snaží o co nejunikátnější a nejlepší vzhled, který dokáže ohromit za každé situace. Ve stejném duchu se nese i prestižní motorkářská móda West Coast Choppers. Být fanouškem motorismu, to není jen koníček, ale i vášeň a životní styl.

west-coast-choppers-triko-s-kr-rukavem-wcc

Choppery, a vše kolem nich, jsou prostě zvláštním stylem života. Vyznavači chopperů si potrpí na co nejatraktivnější vzhled svého motocyklu, ale i na stylové oblečení a nejrůznější doplňky. Nakupovat mohou v různých specializovaných obchodech s motocyklovými potřebami, ovšem nejširší a nejucelenější sortiment oblečení, od bot až po ochranné přilby a nejrůznější doplňky, najdete pouze u českého dealera originálních produktů West Coast Choppers, kterým je choppers-shop.cz.

west-coast-choppers-damske-triko-wcc

I když lze na internetu nalézt řadu nabídek na motocyklové potřeby, včetně oblečení a doplňků určených výhradně milovníkům chopperů, v žádném případě se nejedná o tak kvalitní a přitom cenově dostupné věci, jako u West Coast Choppers. Jedná se o vyhlášenou značku, která budí respekt. Nemluvě o bohatém sortimentu, ve kterém nechybí nic, co si majitel chopperu a vyznavač tohoto stylu života může představit.

west-coast-choppers-rukavice-wcc

Například nabídka triček, trik bez rukávů, košil a mikin, včetně dámských, s motivy choppers zahrnuje všechny možné velikosti. Oblíbené jsou kožené opasky se stylovými přezkami, nákrčníky, nebo brýle West Coast Choppers. Žádný motorkář se neobejde bez kvalitních kalhot a bundy. Kalhoty jsou buď jednobarevné nebo ve stylu „maskáče“. Na letní období lze pořídit stylové kraťasy WCC, které motorkáři s oblibou nosí na svých tradičních srazech, ale lze je nosit i v běžném životě.

orange-county-choppers-mikina-s-kapuci-bez-zipuakce

 

Důležitou součástí oblečení jsou také vysoké kožené boty této značky, které musí být nápadné vzhledem k typickému posedu, při kterém jsou nohy vepředu a výše nad zemí, než u jiných motocyklů. Obchod West Coast Choppers nabízí rovněž knihy a DVD s motorkářskou tematikou, ve které najdou milovníci chopperů spoustu rad, zajímavostí a inspirace pro svůj neobyčejný životní styl.