Odlétáte na dovolenou a řešíte, jak se dostanete na letiště? Neváhejte jet svým vlastním vozem. Je to přece nejjednodušší varianta a navíc s naším online vyhledávacím systémem parkovacích míst i pohodlně zaparkujete navíc za velmi příznivé ceny.

Do vyhledávače zadáte jen základní údaje a vše ostatní nechte na něm. Pak už si jen vyberete z doporučených parkovišť a provedete rezervaci. Zdá se to jednoduché? Ano, přesně tak. Je to naprosto jednoduché a rychlé. Žádné mapování internetových stránek jednotlivých parkovišť, žádná ztráta času. S naším rezervačním systémem budete mít své místo okamžitě. A navíc se nemusíte během dovolené strachovat, že se s Vaším miláčkem se něco stane.

Parkování letiště Praha je stále využívanější

Možností parkování u letiště Praha je opravdu mnoho, vyberte si proto to své přesně podle Vašich požadavků. Stačí si jen určit priority, podle kterých se budete rozhodovat. Pro někoho je důležitá vzdálenost od letiště, míra zabezpečení svého vozu nebo třeba také možnost stání pod střechou. Co je tedy všechno potřeba vzít v úvahu?

  • Jaká je vzdálenost parkování od letiště a jakou je tedy potřeba vytvořit si časovou rezervu pro cestu na letiště
  • Možnost transferu na letiště a z něj zdarma
  • Cena parkoviště
  • Nonstop provoz parkoviště
  • Bezpečnost parkovacího místa
  • Využití nadstandardních služeb – umytí auta, bezpečnostní balení zavazadel
  • Kryté nebo zastřešené místo

Parkoviště letiště Praha – využijte jejich služeb

Nejčastěji se lidé řídí mírou zabezpečení parkoviště a proto i v tomto ohledu si můžete vybrat. Parkoviště jsou buď jen oplocená, nebo také s fyzickou ostrahou a bezpečnostním kamerovým systémem. Stejně tak si můžete vybrat, zda nechat své auto na volném prostranství či krytém parkovacím stání. Parkoviště u letiště Praha nabízejí opravdu vše.

Rozhodněte se také, kolik času budete potřebovat do rezervy na cestu z parkoviště na letiště, tedy jak je parkoviště vzdáleno od letiště, zda parkoviště u letiště Ruzyně poskytuje službu transferu zdarma, nebo za příplatek.

Bez názvu

Tato služba je velmi pohodlná a oceníte ji jak u odletu, tak i u příletu. U odletu, že pohodlně se dostanete za parkoviště na letiště bez stresu až k odletové hale, nepromrháte proto žádný čas a u příletu na Vás bude zase čekat odvoz k Vašemu automobilu. Proč se tedy stresovat a nevyužít nabízené pohodlí?

Myslete proto také na to, aby služby parkoviště u letiště Ruzyně byly poskytovány nonstop. Sice třeba máte naplánován odlet i přílet na denní hodiny, ale přeci jen často dochází ke zpoždění nebo posunu letů a potom přílet např. ve tři hodiny ráno by Vám mohl značně znepříjemnit život, pokud by parkoviště otvíralo třeba až v šest. Trávit někde zbytečně čas, když už byste mohli být v pohodlí domova, se určitě nikomu nechce.

Využijte také nadstandardních služeb, které parkoviště letiště Ruzyně nabízí. Nejčastěji mezi ně patří umytí automobilu během Vaší dovolené nebo zabalení zavazadel do bezpečnostní fólie. Tyto služby jsou určitě velmi příjemné a usnadní Vám život. Proč se honit po letištní hale, když zabalené kufry můžete mít z parkoviště.

Nyní přesně víte jakými kritérii se řídit, a proto Vám online vyhledávač usnadní práci a ušetří spoustu času.  Žádné mapování webových stránek nebo dokonce objíždění parkovišť a vybírání nejlepší možné varianty. Rezervujte si už nyní své parkovací místo a nestresujte se hned na začátku své dovolené nebo pracovní cesty. Vyplňte pouze základní údaje, především v jaké době chcete parkoviště u letiště Praha využít a vše ostatní nechte na našem vyhledávači.

Je tu pro Vás PARKINGUNIT.com