Chodíte se rádi dívat na rallye? Nebo ještě lépe. Jezdíte rádi rallye? Pokud ano, přinášíme vám skvělou novinku od Subaru, která vám umožní prožít jednu testovací jízdu vozu Subaru téměř naživo. Kdo nevěří, ať hned kliká.

Jít na rallye, je určitě a bezesporu naprosto dokonalý zážitek, ovšem vozy okolo nás jen tak prosviští a jediným adrenalinovým zážitkem je snad jen pokud chytneme místa, ve kterých borci s auty létají, nebo je mohou vymlátit. I tak ovšem patří návštěva každého ze závodů k nezapomenutelným zážitkům, které stojí za to zažít.

Pokud ovšem chcete jít ještě hlouběji, nezbývá vám než sednout za volant vozu a rallye si prožít na vlastní kůži. To ovšem poštěstí jen málo komu a pokud ano, tak většinou jen na okamžik. My vám proto nyní přinášíme jedinečnou technologii vyvinutou společností Subaru, která vás zatáhne přímo do děje a to prostřednictvím možnosti prohlížení si situace okolo vozu během celého závodu a to v rozpětí 360 stupňů a to nejen do stran, ale i nahoru a dolu.

Na ukázce této technologie, která pracuje s celou řadou kamer umístěných na střeše vozidla, si tak můžeme prohlédnout jednu z RZ kterou jede závodník Davis Higgins. Kamery jsou umístěny tak, že se můžeme dívat co je nad vozem, před vozem, za vozem a i vedle vozu. Největší lahůdkou je však možnost nahlédnout dolů, přímo do kabiny řidiče, kde je krásně vidět jak Higgins pracuje s volantem a jeho kolega s itinerářem.

Podle samotné automobilky Subaru se jedná o zlomový bod, díky kterému se nyní diváci dostanou závodu tak blízko, jak jen to půjde. Tak to schválně vyzkoušejte. Video ovládáte touchpadem v levém horním roku, na který najedete kurzorem myši a nastavíte si, kam se zrovna chcete dívat. Určitě to stojí za vyzkoušení.