Automobily značky Mazda patří k nejrozšířenějším a nejoblíbenějším vozidlům na celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Ke spolehlivému a bezproblémovému provozu je nutný také dokonalý servis, kterým je znojemský autorizovaný servis značky Mazda.

Tento servis se v první řadě zabývá prodejem a servisem vozů Mazda, ovšem k jeho činnosti patří také prodej a servis dalších asijských značek, kterými jsou MITSUBISHI, SUZUKI, TOYOTA a HYUNDAI. V poslední době k této nabídce přibyla ještě nejznámější světová značka FORD. Kromě servisu uvedených značek nabízí firma i prodej originálních náhradních dílů, ale i dílů použitých, a to na všechny uvedené značky, a navíc ještě na vozidla Nissan, Volvo a Citroen. Náhradní díly Mazda jsou na skladě, případně je servis objedná a zajistí tak, že zákazník nemusí čekat na servis či provedení opravy delší dobu, než je nezbytně nutné.

174303

Náplní práce autorizovaného servisu jsou dále opravy a servis všech značek. Pokud se dostanete do potíží po havárii nebo jiné pojistné události, firma za vás vyřeší všechny potřebné formality. Jako jedna z mála nabízí i skvělou službu motoristům, kterou je výkup a prodej ojetých vozidel. Samozřejmostí jsou karosářské a lakýrnické práce, pneuservis, seřizování geometrie, ale také mytí vozidel a další služby pod jednou střechou.

174304

Pro zájemce o nový automobil je zajištěn rutinní servis, který je bezpečně uchován ve vlastní centrální elektronické servisní knížce. Znamená to, že při každé návštěvě servisu mají technici dokonalý přehled o vašem vozidle. Kromě toho nemusíte mít žádné obavy z jakýchkoliv podvodných záznamů, čímž se zvyšuje prodejní hodnota případně prodávaného ojetého vozu.

174302

Při koupi nového vozu Mazda vám vznikne nárok na služby poskytované v rámci programu MAZDA EUROPE SERVICE, který platí po dobu 12 měsíců nebo do ujetí 15 či 20 tisíců kilometrů, podle intervalu údržby vozidla. K dalším výhodám autorizovaného servisu Mazda je možnost zapůjčení náhradního vozidla v případě havárie. Platí to i při delší opravě, pokud je zrovna náhradní auto k dispozici. V souladu se zásadami Mazda Europe Service vám autoservis pomůže na místě při nehodě či závadě, nebo vám zajistí odtažení vozu do servisu. Ať už jsou vaším přáním náhradní díly Mazda, nebo cokoliv jiného, ve znojemském autoservisu se o vás skvěle postarají.