Máte-li svůj vlastní automobil, nebo pokud vaše firma vlastní lehké užitkové vozidlo, využijte služeb autoservisu HS Autosdružení s.r.o. v Praze 9, Kolbenova ulice. Tento autoservis Praha poskytuje prvotřídní služby na profesionální úrovni. Má k tomu i odpovídající podmínky a zejména moderní vybavení včetně originálních a cenově dostupných aftermarketových dílů.

Nemusíte mít obavy z dlouhého čekání, neboť drobnější servisní úkony vám servis provede na počkání a u zásahů většího rozsahu jsou objednací lhůty velice krátké. Platí to i v případě výměn pneumatik, kdy před zimou a po jejím skončení bývají v jiných servisech dlouhé čekací lhůty. Pneuservis Praha, který je součástí autoservisu Kolbenova je v tomto směru výjimkou. Budete-li se chtít objednat na servis, či se poradit, stačí v pohodlí svého domova na internetu najít informace na adrese autoservisu.

Pokud se na vašem vozidle vyskytne jakákoliv závada, stačí přijet do autoservisu Praha, kde zkušení a vyškolení odborníci spolu s nejmodernější diagnostikou odhalí příčinu a poradí, jak problém vyřešit. Při nepojízdnosti vašeho vozu, není problém bezpečně ho dopravit přímo do servisu. Kromě oprav na vozidle, montáže komponentů a dalších služeb, za vás autoservis Praha může vyřídit i likvidaci pojistné události u všech pojišťoven v ČR, což vám ušetří mnoho času i potíží spojených s pojistnou událostí.

Autoservis Praha je smluvním partnerem pojišťoven Česká pojišťovna, Triglav, Slavia, AXA a má zkušenosti i s vyřizováním problematických škod likvidovaných přes ČKP. Na základě zmocnění autoservis nahlásí dopravní nehodu, zajistí prohlídku technikem pojišťovny a vyřídí všechny další potřebné úkony. Celý postup při likvidaci a všechny potřebné informace, včetně seznamu dokladů, které budete muset předložit, najdete na internetu pod heslem vyřízení pojistné události.

foto6_1

Při odtažení vašeho nepojízdného vozidla do servisu, můžete využít jedinečné možnosti, kterou je zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy. Pokud by byl poškozený, je tato služba zcela zdarma.