Každý zemědělec jistě ocení kvalitní pomocníky, kteří mu usnadní jeho každodenní nelehkou práci. Patří mezi ně i zemědělské traktory, které jsou spolehlivými pomocníky. Jsou určeny především pro práci na poli či v lese, ale lze je využít i v jakémkoli nerovném terénu. Také mohou sloužit jako tažné vozidlo pro zemědělské stroje.

Jsou to však stroje velmi složité a jakmile nepracují, jak mají, nastává obrovský problém.

Pokud hledáte kvalitní traktorové díly, navštivte portál dilynatraktory.cz. Tento e-shop nabízí díly na traktor mezi něž patří přídavná zařízení, lišty stěračů, hydraulické díly, kloubové hřídele, hydraulické rozvaděče nebo sedadla do traktoru.

Sedadla do traktoru

Vzhledem k tomu, že traktor se pohybuje po nerovném terénu, je potřeba, aby byl opatřen pohodlným a bezpečným sedadlem, které řidiči umožňuje bezpečnou jízdu.

V nabídce e-shopu dilynatraktory naleznete sedadla mechanická a vzduchová, grammer sedadla, sedadla komfortní, ale také sedačky vzduchově odpružené. V nabídce však naleznete také příslušenství k sedadlům či polštáře pro pohodlnější sezení a odnímatelné potahy na sedadla. Pořídit si můžete také vyhřívací polštář na sedadlo, který nabízí snadnou údržbu, má nízkou spotřebu proudu a lze jej připojit na zapalovač. Je vyroben tak, aby jej bylo možno umístit na různou velikost i tvar sedadla.

Další díly

Vzhledem k tomu, že traktory patří především mezi zemědělskou techniku tažnou, jsou jejich nepostradatelnou součástí různé druhy tažných zařízení a tažné tyče. I tyto náhradní díly lze na e-shopu objednat.

Mezi hydraulické díly patří především hadice a trubky, adaptéry, spojky, ventily či rozvaděče.

Součástí náhradních dílů do kabin jsou zámky, stěrače či zrcátka.