Fotopasti jsou novodobým fenoménem v oblasti bezpečnosti a monitorování. Funkce moderních fotopastí jsou úchvatné a jejich majitel je může využit k celé škále činností. Na trhu však existuje i rarita, kterou jsou fotopasti Bunaty, jde o nejmodernější techniku fotopastí, která je volně dostupná.

Fotopasti Bunaty představují jakýsi vrchol dokonalosti mezi fotopastmi. Dokáží zachytit snímek nebo video každého, kdo se do jejich blízkosti přiblíží. Zatímco se obyčejné nebo staré modely fotopastí instalují jen odhadem, fotopasti Bunaty mají přesný laserový zaměřovač, se kterým budete hned vědět, jak je správně umístit.

foto bunaty2popis(1)

Špičková technologie

Fotopast Bunaty je plně funkční 24 hodin denně a snímek dokáže pořídit ve zlomku sekundy. Je prakticky nemožné, aby fotopasti cokoliv uniklo, od člověka až po malé zvíře. Všechny modely těchto fotopastí disponují pevným krytem, který ještě zlepšuje jejich vlastnosti. Jedná se o velmi odolné fotopasti, které mohou být ve venkovních podmínkách po celý rok, nevadí jim nepřízeň počasí a ani tepelné výkyvy. Vždy jsou spolehlivé a nabídnou ostré fotky ve vysoké kvalitě.

5xbaner_e-fotopast_final(4) (1)

Klíčové vlastnosti

Využití fotopastí nezná omezení, lze je využít k profesionálnímu monitorování divokých zvířat, ale i jako nástroj pro ochranu vašeho pozemku. Fotopasti Bunaty si oblíbili myslivci, lovci, přírodovědci, lesníci, pracovníci bezpečnostních agentur, nadšenci, fotografové i starostliví majitelé nemovitostí. Po umístění na pozemek se fotopast stane mocným třetím okem, kterému nemůže nic uniknout. Pokud máte podezření, že se vám kolem dmu pohybují nezvaní hosté, fotopast vás přesvědčí, kdo všechno to je a poskytne vám i podrobnou dokumentaci. Díky fotopastem už bylo usvědčeno mnoho zlodějů, vandalů, pytláků a dalších živlů, ze kterých má mnoho lidí strach. Pokud vás fotopasti Bunaty zaujaly, tak neváhejte s jejich pořízením,stanou se vaším nejlepším parťákem, který bude střežit vaše bezpečí.