Kdo nejezdí denně, je pro něj vlastní automobil skoro zbytečný přepych. Musí platit zákonné pojištění, pro případ havárie ještě havarijní pojištění a postupem času jeho vozidlo pochopitelně ztrácí na své hodnotě. Pro takové případy je daleko výhodnější si automobil zapůjčit v autopůjčovně. Pokud bydlíte v hlavním městě, je nejlepším řešením autopůjčovna Praha.

Jednou z nich, která je ovšem na vysoké úrovni a oproti jiným autopůjčovnám nabízí řadu výhod je konkrétně Autopůjčovna Autraum Praha. Fyzické i právnické osoby mají možnost si u této společnosti zapůjčit vozidlo na jednorázový pronájem, nebo i na delší dobu. Druhá varianta se vyplatí zejména právnickým osobám, menším firmám, které potřebují vozidlo pouze k občasné dopravě osob či materiálu a v jejichž náplni činnosti není autodoprava.

a1d90e6b9f04

Každý, kdo si v Autopůjčovně Autraum v Praze zapůjčí automobil, ocení zejména skutečnost, že se nemusí starat o pojištění a další formality. Stačí mít pouze řidičský průkaz příslušné kategorie a můžete odjet. Pro společnost Autraum není žádným problémem ani přistavení vámi vybraného vozidla do místa vašeho bydliště či sídla vaší firmy. Tato služba platí pro zájemce z Prahy, ovšem v případech vzdálených měst je možné využít transfery, o kterých naleznete informace na internetových stránkách, jakými autopůjčovna Praha disponuje.

d4bf90815bc7

Ve vozovém parku Autraum najdete vozidla podle své potřeby. Zapůjčit lze jak menší vozy, jako je například Hyundai i20, nebo Škoda Fabia II, ale i reprezentativní vozidla, ke kterým patří například kupé Audi A5. Všechna auta jsou neustále připravena v perfektním stavu, takže nemusíte mít obavu z případné technické závady či jiných problémů.

 

Pokud potřebujete zapůjčit automobil na delší dobu, můžete využít skvělé výhody při zapůjčení na šest dnů, kdy budete mít sedmý den zcela zadarmo. K dalším mimořádným nabídkám autopůjčovny Autraum v Praze patří možnost zapůjčení auta s řidičem, zapůjčení autodoplňků, jako je navigace, dětská sedačka, sněhové řetězy a další zcela praktické a užitečné věci. Samozřejmostí je kromě pojištění auta i pojištění řidiče a pasažérů.