Tesla S nepatří mezi největší automobily, ovšem přestavba na verzi ve stylu limuzíny vás zcela jistě zaujme. Momentálně se její jediný exemplář nabízí k prodeji na eBay.

Samozřejmě že tento model není oficiálním výrobkem americké společnosti Tesla, ale jedná se o domácí výtvor, kterých se ve spojitosti s Teslou objevuje stále více. Nedávno například vzniknul i kombík taktéž z Modelu S.

Limuzína však kombík co do náročnosti přestavby ještě přeskočila. Model S z roku 2015 je totiž přestavěn na vůbec první limuzínu Tesla na světě. Celý vůz je defacto úplně nový. Má totiž najetou pouhých 241 kilometrů a v jeho útrobách najdeme ještě původní akumulátory o kapacitě 85 kWh. Automobil je schopen ujet na jedno jejich nabitá 407 kilometrů a je hnán pohonem o výkonu 208 kW. Hmotnost vozu není známá, bude však logicky o něco vyšší.

Největší zajímavostí na tomto voze je však to, že jeho cena je i po přestavbě nižší, než byla původní pořizovací cena Modelu S. ten startoval na 88 tisících dolarů, nejvyšší příhoz za limuzínu činí 80 400 dolarů.

Velice zajímavý automobil byl původně určen pro reklamní účely a podle jeho tvůrce je hotov z 90%. Zbytek úprav si může doladit sám podle svých představ, popřípadě za příplatek bude vše dokončeno současným majitelem.