Stále běžnějším jevem v mnoha průmyslových podnicích, obchodních centrech a skladech zboží i materiálu je důraz na úsporu plochy ve skladovém hospodářství. Regálové systémy umožňují skladování na výšku a tím šetřit prostor.

Tento způsob se však neobejde bez příslušné manipulační techniky, zejména vysokozdvižných vozíků. Jejich rostoucí počet ovšem také vyžaduje kvalitní servis a údržbu. O výborný technický stav a tím dlouhou životnost vašeho vysokozdvižného vozíku se postará Servis VZV Olomouc. Provádí nejen průběžný servis VZV, ale rovněž veškeré opravy, kterými se zabývá již 20 let.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pracovníci servisu tak mají bohaté zkušenosti a ve spojení s výbornou technikou zvládají jak opravy vysokozdvižných vozíků, tak jejich záruční i pozáruční servis.Pravidelný VZV servis je základním předpokladem efektivní výroby v podnicích a bezproblémového chodu skladového hospodářství, neboť uskladnění a následné vyskladnění zboží a materiálu si dnes nikdo neumí představit bez manipulační techniky. Vysokozdvižné vozíky jsou prostě nepostradatelným pomocníkem, který nejen ulehčuje lidem práci, ale umožňuje vyžívat možností skladování do výšky a urychlovat manipulaci se zbožím a materiálem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Servis VZV Olomouc si za dlouhou dobu své činnosti získal důvěru mnoha zákazníků i výrobců manipulační techniky. Proto dnes provádí autorizovaný servis Desta a Balkancar. Kromě oprav a pravidelného servisu je i prodejcem nových vysokozdvižných vozíků těchto dvou značek, a také Cesab a Baoli. Ovšem servis a opravy vysokozdvižných vozíků včetně generálních oprav, zvládá Servis VZV Olomouc i u všech vysokozdvižných vozíků, které jsou v ČR v provozu. Ať se to týká značek Toyota, Daewo, Caterpillar, Nissan, Linde, nebo řady dalších, které jsou do ČR dováženy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pravidelný servis manipulační techniky je pro každého výrobce či obchodníka zárukou klidu, neboť porucha jeho vysokozdvižných vozíků může vést k výpadkům ve výrobě a neřešitelným problémům v odbytu jeho zboží. Servis v Olomouci vychází vstříct zákazníkům i tím, že servis a drobné opravy provádí v jeho sídle, čímž se významně zkracuje doba výpadku manipulační techniky. Pokud by oprava trvala déle, můžete si zatím půjčit náhradní VZV. Problémem není ani výměna staré manipulační techniky za repasovanou nebo úplně novou.