Čtyřkolky se v posledních letech staly hitem v celém světě. Jsou příležitostí pro každého, kdo touží po adrenalinovém motoristickém zážitku. Stačí vám k tomu vlastnit řidičský průkaz skupiny B, tedy oprávnění k řízení osobního automobilu.

Pak už jen zajdete do prodejny společnosti G4R v Českých Budějovicích, kde si můžete vybrat některou ze značkových čtyřkolek POLARIS, JourneyMan či motocyklů BETA. V showroomu najdete i další renomované značky, jakými jsou čtyřkolky Yamaha, Suzuki, Kawasaki nebo Honda. Prodej čtyřkolek je pochopitelně spojen také s potřebným záručním i pozáručním servisem. 

12628-gar

Servis čtyřkolek, stejně tak prodej příslušenství a doplňků, které ocení každý motorkář, nebo vyznavač čtyřkolky, najdete v jednom areálu společnosti G4R v Českých Budějovicích. Zakoupit si zde můžete helmy, brýle, chrániče, oblečení na čtyřkolku, boty, ale i outdoorové navigace, sportovní kamery a další potřeby a doplňky. S výběrem vám poradí zkušení prodejci, kteří mají vlastní zkušenosti, neboť i pro ně samotné je jízda na čtyřkolce koníčkem.

big_1391428284_2012_polaris_ranger_camo__parked_out-hunting

Kromě klasických čtyřkolek, které jsou homologovány pro provoz na pozemních komunikacích, prodejna nabízí také užitkové, sportovní, UTV, side-by-side stroje. Máte-li malého syna, bude pro něho návštěva prodejny zábavou a inspirací i pro vás, neboť jsou zde vystaveny nádherné dětské čtyřkolky, na nichž může vaše dítě začít s prvními motoristickými krůčky, které se v budoucnu mohou proměnit ve vášeň.

big_1391428309_SIX4202_0140

Řízení čtyřkolky je snadné, takže se s ní brzy sžijete a můžete si vychutnávat jízdu i v náročném terénu, kam byste se autem nikdy nedostali. Prodejci společnosti G4R v Českých Budějovicích vám poradí a doporučí čtyřkolku nebo jiný užitkový či sportovní stroj, který bude odpovídat vašim představám a naturelu. Pro zájemce funguje i půjčovna čtyřkolek, takže si nejprve můžete vyzkoušet stroj, který vám bude nejlépe sedět a teprve na základě vlastní zkušenosti a konzultace s ochotnými prodejci se rozhodnout, který stroj si v budoucnu pořídíte.