Vozy značky Ford patří na českém trhu ke druhým nejoblíbenějším hned za domácí Škodou Auto. Není však divu. Jedná se o kvalitní vozy za rozumnou cenu, s výkonnými i úspornými motory spolu s oblíbenými karosářskými provedeními, které česká klientela vyhledává. Měsíčně se tak u nás prodají stovky těchto vozů, a to jak ojetých, tak i předváděcích a nových. Pokud i vy patříte mezi lidi, kteří propadli kouzlu vozů Ford, právě pro vás je tento článek.

Ať už sháníte levné auto do města jakým může být Ford Ka či Fiesta, nebo spolehlivého polykače dálničních kilometrů, kterým může být Ford Focus nebo Mondeo, či velké rodinné auto na časté dovolené jako S-Max nebo Galaxy, v portfoliu značky Ford si jistě každý vybere to své.

Možná právě proto je důležité, aby si člověk, který kupuje nové auto vybral opravdu toho správného partnera, který mu pomůže s výběrem auta přesně podle jeho představ. Ale i člověk, který kupuje auto ojeté, aby vybral partnera, u kterého má záruku na stav auta, či kilometrů, protože stav trhu s ojetými vozy na českém trhu je opravdu žalostný.

Právě společnost AMB Praha je autorizovaným prodejcem vozů této značky a neprodává pouze skladové vozy Ford, ale věnuje se i zpětnému výkupu ojetých vozů Ford a prodává předváděcí vozy Ford. Internetové stránky Ford Praha www.fordmania.cz vám pomohou s vaším výběrem a najdete na nich opravdu kompletní nabídku jak skladových vozů, tak i těch předváděcích a vyzkoušených ojetých aut.

Díky své dlouholeté tradici, stálému zázemí a již třem pobočkám v Praze – z nichž ta na Ořechu je vůbec nejmodernější Ford autosalon v České republice – tak zcela dokážou vyhovět jakémukoliv vašemu přání a dopřát vám veškeré záruky, které na svůj budoucí vůz Ford můžete mít. Můžete se tak jednoduše vyvarovat případným pochybnostem v budoucnosti, kdyby se s vaším vozem mělo něco stát. U AMB Praha si můžete být jisti, že se vám nic takového nestane a dostane se vám takového servisu a služeb, jaké očekáváte u seriózního a kvalitního prodejce automobilů.