Pokud jste už někdy stavěli dům, nebo prováděli rekonstrukci, jistě sami víte, kolik starostí může dělat množství materiálu, nářadí, stavebních strojů a v neposlední řadě také suti. Nářadí může být snadno odcizeno, stroje poničeny a suť se může stát ošklivou dekorací zahrady.

Všechny tyto problémy mohou mít společné řešení, kterým je kontejnerová doprava Vyškov provozovaná firmou Ing. Cetkovský. Zaměřuje se na dopravu a pronájem kontejnerů a to jak pro stavební firmy, tak pro kohokoliv, kdo potřebuje podat pomocnou ruku.

Jak využít kontejner ke stavbě

Velmi populární jsou uzamykatelné kontejnery, do nich se může soustředit veškeré vybavení, od pracovních nástrojů, jako jsou míchačky, kladiva, kolečka aj., až po pracovní oblečení, měřící přístroje nebo drobný materiál. Uklízet všechno nářadí je v případě stavby domu náročné a pokud by se nechalo válet kolem domu, kdejaký zloděj by si na něj mohl udělat zálusk.

15

Uklizení do uzamykatelného kontejneru je rychlé a dopřeje vám klidný spánek. Skvěle se kontejnery využijí v případě suti. Suť je všudypřítomným nepřítelem, který se objeví u každé demolice nebo rekonstrukce. Bohužel jen tak nezmizí a je potřeba ho zlikvidovat, což ovšem zvládne firma Ing. Cetkovský jako nic. Můžete si zajistit vyklizení suti nebo samotný pronájem kontejneru na suť. Kontejner vám vytvoří prostor na všechnu suť, aniž by vám poškodila trávník a tím i vzhled celé vaší nemovitosti. Díky nízkým cenám pronájmu kontejnerů si je může pronajmout naprosto kdokoliv z okolí Prostějovska a ještě může získat 2 dny pronájmu zcela zdarma.