Vozidla značky Citroen patří k tradičním výrobkům francouzského automobilového průmyslu. Řady obdivovatelů této značky i v ČR mají možnost si pořídit buď osobní nebo užitkový vůz Citroen. Pestrý výběr nabízí autorizovaný prodejce a servis Citroen v Plzni.

Společnost Autoservis Plzeň-Letná působí na trhu již od r. 1991 a o dva roky později se začal zaměřovat na značku Citroen. V současnosti nabízí tento prodejce kompletní řadu osobních a užitkových vozidel. K neoblíbenějším patří novinky Citroen C3 nebo C4. Z užitkových vozidel potkáte na silnicích především velice praktický a dostatečně prostorný Citroen Berlingo. Pokud máte zájem o některý typ Citroenu, můžete kdykoliv navštívit moderní prodejnu v Plzni, kde se vám budou kvalifikovaní a ochotní zaměstnanci plně věnovat.

citroen-berlingo-multispace.98407

Můžete s nimi projednat i různé formy financování, od platby v hotovosti, přes leasing, úvěr až po částečnou úhradu ve formě protiúčtu. Do málokterého autoservisu můžete přijet ve starém autě jakékoliv značky a ihned odjet v novém Citroenu. Součástí služeb je také servis, a to záruční i pozáruční. Můžete své auto svěřit do rukou zkušených a šikovných mechaniků, kteří zvládají veškeré mechanické, klempířské, elektrikářské i lakýrnické práce.

Bezkonkurenční je asistenční a odtahová služba, která u Autoservisu Plzeň funguje NON-STOP. Stálí klienti autoservisu oceňují široké spektrum originálních náhradních dílů, které zde lze zakoupit, stejně jako autobazar, který je rovněž součástí služeb autoservisu. Samozřejmostí jsou testovací jízdy, na které se můžete objednat podle vlastních časových možností. Máte tak možnost si ještě před zakoupením vyzkoušet vybrané vozidlo a případně porovnat jednotlivé typy.

1cb7a5.190882

K novinkám patří bezesporu Citroen C4, což je ve své kategorii jedinečný vůz, u kterého oceníte zejména robustnost v příjemném kontrastu s elegancí, harmonickým designem a komfortním interiérem. Motory poslední řady C4 jsou výkonné a zároveň velice úsporné. Mimořádné potěšení z jízdy vám poskytne i nový Citroen C3 s LED diodami, velkým zavazadlovým prostorem a dalšími technologickými novinkami, které z Citroenu C3 činí mimořádně komfortní, pohodlný a bezpečný vůz.