Budování nového domova je sice krásné, ale na druhou stranu s sebou nese mnoho starostí. Řeší se finance, doba výstavby, energetická náročnost a mnoho dalšího. Vzhledem ke komplikovanosti celého procesu mnoho lidí svůj sen o krásném rodinném domě opustí, ovšem zcela zbytečně.

Existuje řešení, které je finančně nenáročné a navíc přinese namísto vrásek pouze radost, jde o dřevostavby na klíč. Když dřevostavby přišly na český trh, vyvolaly boom a v současné době se drží na vrcholu popularity. Moderní dřevostavby jsou moderní bungalovy a rodinné domy, které jsou postavené inovativním způsobem. Kombinuje se dřevo s nejmodernějšími izolačními a konstrukčními prvky a zatímco se cena takových domů pohybuje velmi nízko, jejich luxusní vzhled vám sebere dech.

main (7)

Dřevostavba jako ideální řešení

Mnoho lidí nemá s dřevostavbami žádné zkušenosti, je to tím, že v České republice nemají tradici. Je však třeba nedržet se pouze staromódních trendů a vpustit do svého života inteligentní řešení. Dřevostavby jsou nízkoenergetické, díky pokročilé izolaci dokonale těsní teplo i hluk. Oproti zděným domům jsou podstatně lehčí. Hlavní konstrukci tvoří dřevěné KVH hranoly doplněné o izolační i konstrukční prvky. Pokud se vám nelíbí dřevěný vzhled, nemáte se čeho obávat, dřevostavbu je téměř nemožné na první pohled rozeznat od běžného domu.

main (1)

V České republice staví moderní dřevostavby společnost HP DOMY s.r.o., její specialitou jsou dřevostavby na klíč Olomouc. Dřevostavbu vám postaví kdekoliv a nebude to trvat déle než 3 měsíce. Pokud hledáte ideální a rychlé bydlení, dřevostavba vás potěší po všech stránkách. Nemusíte shánět architekty ani nic dlouze plánovat, stavba na klíč je nenáročná, zkrátka si jako v katalogu vyberete takový dům, jaký vám bude vyhovovat, a ten vám firma postaví. Ačkoliv jsou dřevostavby levné, nabízí se vám možnost výhodného financování, díky kterému si je může snadno nechat postavit každý.