V létě zajisté není člověka, který by neocenil klasického větráku či klimatizace. V kancelářích bývá nedýchatelné prostředí a doma jak by smet. V tomto případě jsou skvělým řešením mobilní klimatizace, které účinně odvádí horko z vnitřních prostor ven.

Mobilní klimatizace poskytuje svým uživatelům mnoho výhod, které zajisté každý ocení. Skvěle se hodí například do panelákových bytů, kde je instalace stacionární jednotky příliš náročná a mnohdy i nemožná.

Snadná manipulace, žádné stavební úpravy!

Mobilní klimatizace je vhodná téměř pro každého a to díky tomu, že ji můžete rychle zapojit bez nutnosti stavebních úprav. S přístrojem lze velice snadno manipulovat, přesouvat jej do jednotlivých místností a zároveň je klimatizace rovnou připravená k provozu. Vzhledem ke své velikosti lze mobilní klimatizaci používat také jen v nejteplejších dnech léta a poté ji na zbytek roku zase uklidit například do skříně, či nepoužívaných místností.

IMG_3342-600x600

Jak vybrat správnou mobilní klimatizaci?

Při výběru klimatizace se zaměřte především na vzduchový výkon a možnost polohování výfukových lamel. U mobilních klimatizací je důležité, jak rychle je vytvořený chladný vzduch rozváděn po celé místnosti. Vzduchový výkon v tomto případě udává, jak rychle pocítíme účinek klimatizace. Pokud se chcete vyvarovat problémům s kondenzací vzdušných par a jejich odvodem, je dobré zvolit mobilníklimatizace s automatickým výparníkem, který zajišťuje odchod vody spolu s horkým vzduchem uvnitř trubice.

AMC-15A,11AN, 14AN-600x600

Pokud chcete, aby klimatizace fungovala co nejefektivněji, nastavte polohu lamel tak, aby se chladný vzduch rozprostřel do celého prostoru. To nastává v případě, pokud bude vzduch vyfukovat směrem k protilehlému hornímu rohu místnosti.

Nejlepším kandidátem na mobilní klimatizace jsou klimatizace Remko, které byly založené na německých technologiích, vyznačují se elegantním designem, kvalitním provedením a zároveň obsahují automatický výparník. Vyzkoušejte je i vy!