Obyvatelé řady měst a obcí mají možnost využívat nabídky jejich vedení na přistavení velkoobjemového kontejneru. Kontejnery slouží k ukládání a odvozu odpadu, který nelze vhazovat do běžných popelnic a kontejnerů sloužících k likvidaci komunálního odpadu.

Lidé ve Vyškově, Prostějově, Konici a blízkém okolí těchto moravských měst mají velkou výhodu, neboť zde působí firma Kontejnerová doprava Cetkovský. Její činností je nejen kontejnerová doprava Prostějov, Vyškov, která slouží k odvozu suti, nejrůznějšího stavebního materiálu a další věcí větších rozměrů, ale také jiné služby.

07

Vedle kontejnerové dopravy, pronájmu kontejnerů a jejich přistavování na místo určené zákazníkem se firma Kontejnerová doprava Cetkovský zabývá i likvidací a odvozem odpadu, stavební suti a dalšího materiálu. Přistavení a pronájem kontejneru na konkrétní místo nabízí firma svým zákazníkům na dva dny zcela zdarma. Firma nabízí odvoz suti Vyškov, Prostějov, ale v dalších lokalitách na Prostějovsku, Konicku a Vyškovsku, což se týká obcí Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a dalších.

06

U firmy si však můžete objednat i prodej písku, štěrků, dřeva, míchaného betonu a dalšího stavebního materiálu, včetně zemních prací, stavby základové desky domu, demolice a vyklízení objektů s likvidací odpadu s potřebnými doklady

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Firma Cetkovský disponuje mnoha rozmanitými kontejnery, které jsou určeny nejen na odvoz stavební suti a odpadu, ale například také k přepravě nejrůznější mechanizace, stavebních strojů či autovraků. Rovněž si můžete objednat přepravu nebezpečných odpadů a materiálu v režimu ADR.

14

Vyhledávanou službou je pronájem stavebních buněk Vyškov, kterého mohou využít stavební i jiné firmy, ale i fyzické osoby, které staví dům. Kontejnerový park firmy Kontejnerová doprava Cetkovský disponuje jak kontejnery na odpad a stavební suť, tak kontejnery velkoobjemovými, valníkovými, uzamykatelnými nebo kontejnery s plachtou.