Pořád se vám nedaří prorazit s vaším podnikáním a peníze, které jste investovali do reklamy se stále nevrací? Zkuste takový typ reklamy, který vám nezruinuje bankovní účet a je stejně efektivní, jako ostatní formy prezentace – zkuste si nechat vytisknout reklamní letáky.

Letáky už jsou ze hry?

Myslíte si, že letáky už jsou minulostí? Nemáte pravdu! Vždyť právě letáky jsou forma styku s těmi lidmi, kteří nemají možnost být neustále online – ano, i takoví mezi námi jsou. Letáky dokážou předat jasnou informaci a oslovit přesně tu cílovou skupinu, kterou potřebujete. Zkuste rozdat letáky v okolí vašeho podniku a můžete si být prakticky jistí, že vaše tržby začnou růst.

Jak si můžu letáky zajistit?

Jejich výhodou je, že nejsou nijak finančně náročné. Využijte například tisk letáků A4 online – jednoduše si navrhnete, jak bude leták zhruba vypadat, vyberete si druh papíru, jeho barevnost a počet kusů a jednoduše máte vše vyřízeno. Další výhodou je i dokonce expresní doručení do 24 hodin. A jejich cena je opravdu více než výhodná.

Magnetická reklama na auto

Pokud byste chtěli oslovit širší veřejnost než jen nejbližší okolí, vsaďte na takzvanou „permanentní reklamu“ – již je magnetická reklama na auto. Na rozdíl od internetové reklamy ji nemůže nikdo prostě vypnout. Vždyť na silnicích jezdí tolik lidí – neboli potencionálních zákazníků – a to je vaše šance! Nenechte si je ujet a dejte jim o sobě vědět.

Její výroba a objednání je opět velmi snadná. Stejně jako při objednávání letáků si jednoduše vyberete, jaké budou její rozměry a jak bude vypadat a dále už to necháte na odbornících. A do 72 hodin máte tuto reklamu ve svých rukou.

Zkuste obě tyto formy prezentace zkombinovat a budete příjemně překvapeni, jak se vám v podnikání začne dařit.