Zakládání offshore společností se stává velmi oblíbené, neboť s sebou přináší celou řadu výhod.

Proč právě offshore?

Offshore společnost je velmi oblíbený způsob legálního podnikání, který s sebou přináší možnost nízké nebo žádné platby daní. Tento způsob podnikání nabízí nejen unikátní daňové podmínky, ale také stabilní právní prostředí, proto jej volí celá řada podnikatelů. Často bývá označován jako daňový ráj a to proto, že zde není potřeba podávat daňová přiznání a předkládat účetní výkazy.

Zaručuje anonymitu vlastnictví nejen právnickým osobám, ale také korporátních struktur. Vlastnictví se vztahuje i na movité a nemovité věci či podíly ve společnostech.

Právní subjektivita offshore společnosti a její anonymní vlastnictví zaručují ochranu majetku.

Offshore společnosti i korporátní struktury nesou svému majiteli i zvučné názvy a mezinárodní image, což je jedna z dalších výhod tohoto způsobu podnikání.

Na koho se obrátit?

Pokud i vy se rozhodujete nad tím, že si založíte offshore společnost a potřebujete pomocnou ruku, obraťte se na ioffshore. Společnost je registrační agent licencovaný vládou Spojených arabských emirátů a své sídlo má přímo v Dubaji. Zaměstnanci společnosti vám pomohou založit offshore společnost a jsou připraveni vám poskytnout i další služby, které jsou se založením tohoto způsobu podnikání spojené. Disponují kontakty s místními bankami, úřady, ministerstvy, ambasádami a dalšími institucemi. Kromě toho vám mohou poskytnout i celou řadu užitečných služeb. Mezi jejich priority patří diskrétnost a důvěryhodnost.

Specializované služby spojené se založením offshore společnosti poskytují nejen v jurisdikci Spojených arabských emirátů, ale také v Belize, Hong Kongu, Spojených státech, Švýcarsku, Velké Británii, na Seychelech, Britských Panenských ostrovech, Mauriciu nebo Svatém Vincentu.