Popularita terénních, ale zejména silničních motocyklů neustále stoupá. Jízdu na motorce si oblíbili muži, ale i řada žen téměř všech věkových kategorií. S přicházejícím teplým počasím roste počet motorek na našich silnicích. Na delší jízdy a hlavně na víkendové výlety a dovolené u nás i v zahraničí jsou velmi užitečné a praktické moto kufry, do kterých lze naskládat vše potřebné.

Motokufry pojmou náhradní oblečení i různé předměty. Například systém MONOKEY má robustní konstrukci, díky které unese až 10 kg a lze jej upevnit buď jako boční nebo horní kufr. Motokufry jsou použitelné na všechny typy motocyklů, včetně skútru či endura.

big

 

Nejširší a nejkvalitnější sortiment motorkářského vybavení nabízí e-shop moto SP, který působí na trhu s motocyklovým příslušenstvím již od roku 1984. Každý motocyklista se může telefonicky dotázat od pondělí do pátku mezi 10 až 18 hodinou na cokoliv a dostane se mu kvalifikované rady ohledně vybavení, ke kterému neodmyslitelně patří nejen kufry na moto, ale i nejrůznější motobrašny.

f

 

E-shop moto SP si u motorkářů získal výborný zvuk a jeho služeb využívá stále více nadšenců jízdy na motorce. Žádný specializovaný motorkářský obchod ani supermarket nemůže nabídnout tak pestrou škálu kvalitních motorkářských potřeb, mezi kterými jsou nejvyhledávanější motokufry a brašny na moto.

w

 

Na stránkách e-shopu najde každý zájemce veškerý sortiment přehledně uspořádaný a rozdělený do kategorií. Vyhledávat můžete jak podle jednotlivých kategorií, tak i podle modelu svého motocyklu. Kromě motokufrů jsou velice oblíbené nejrůznější moto brašny, které jsou zhotovené k uchycení na nádrž, na sedlo nebo jako boční brašny na moto.

big2

Kvalitou vynikají zejména vodotěsné brašny na moto, ve kterých vydrží obsah suchý i za nejprudšího deště. Sortiment e-shopu obsahuje i držáky navigace, batohy, atraktivní taštičky na nohu, ledvinky či pouzdra na doklady. Najdete zde ovšem i kombinézy, nejrůznější součástky, maziva, motocyklové zámky a řadu dalších motorkářských věcí.