Jednou za čas by každý muž měl obměnit svůj šatník. Především by měli i pánové držet krok s módou, dalším důvodem je obnošenost některých druhů oblečení či doplňků, případně i změna hmotnosti, která vyžaduje pořídit si nové kalhoty, mikiny, košile či trička.

Obleky, kalhoty, saka

Nemusíte být zrovna příznivci módních výstřelků. Dobře se budete cítit především v padnoucím oblečení. Vizitkou moderního muže je například klasicky střižený pánský oblek. Nemusíte ani chodit do renomovaného salónu, neboť i na stránkách internetového obchodu je bohatá nabídka obleků z příjemného vzdušného materiálu za rozumné ceny. Zrovna tak zde objevíte elegantní saka, která v kombinaci s vhodnými kalhotami podtrhnou vaši úspěšnost i správný cit pro hezké oblékání. Pokud se oblečete do moderní pánské košile s decentní kravatou, na kalhoty použijete kožený pásek s elegantní kovovou přezkou a ještě budete mít pěkné hodinky či střízlivou sponu v kravatě, budete se cítit skvěle, vaše sebevědomí vzroste a určitě budete i středem pozornosti a zájmu okolí. V teplejším období jistě oceníte stylová pánská trička.

Tričko I'm fine

Oblečení pro volný čas

I ve volných chvílích můžete být oblečeni slušivě. Rozhodně nikoho nezaujmete v sepraných džínách a vytahaném starém svetru. Daleko lépe se budete cítit, pokud si vyberete slušivou mikinu nebo pánský svetr, ať s límečkem nebo bez něho. Pánské svetry jsou stále v kursu. Nejrůznější materiály, vzory a střihy umožňují každému pánovi, jak mladíkovi, tak seniorovi, aby se cítil pohodlně a zároveň mu to i slušelo.

Elegantní kabáty a pánské bundy

Pro chladnější dny v roce jsou určeny pánské elegantní kabáty. Sortiment tohoto zboží nabízí mužům pestrý výběr materiálů, střihů, délek i barev. Pokud ve svém zaměstnání chodíte v obleku, nebo půjdete v obleku do divadla či na ples, bez kabátu se v zimě neobejdete. Pro méně okázalé události, nebo pro volné chvíle, kdy v zimě obléknete svetr nebo mikinu, jsou ideální pánské bundy. Jejich sortiment je skutečně bohatý. Skvělé bundy pro všechny generace jsou například z kvalitního hřejivého materiálu, kterým je 100% polyamid. Dvojité zapínání knoflíky a zipem je zárukou pohodlí a neprofouknutí.