Každý majitel psa, který často se svým mazlíkem jezdí autem, jistě potvrdí, že odstraňovat chlupy z potahů sedaček bývá dosti obtížné. Obzvláště jedná-li se u hrubosrstá plemena, jejichž chloupky drží v jakékoliv látce jako přilepené.

Ochranné potahy do auta pro psy jsou tak nezbytností. Stará deka nebo různé přehozy jsou účinné pouze zčásti, neboť pes je dovede za malou chvíli neuvěřitelně zmuchlat. Proto se vyplatí investovat pár korun do speciálního autopotahu, který je pevně uchycen, nemuchlá se ani nekroutí a navíc je pro psa velice příjemný. Pes se musí cítit jednak bezpečně, a jednak pohodlně. Díky autopotahu pro psy mu vytvoříte výborné podmínky, které jsou nutné hlavně při delších cestách. Jednou z dalších výhod speciálního potahu do auta pro psy je také jeho pevnost.

a_17996-16541654cz-800x600

Stane se tak perfektní prevencí před poškozením sedačky. Pokud máte kožené sedačky, stanou se takové autopotahy nezbytností. Ostré drábky a neposednost některých psů dovedou způsobit velké škody. Autopotah vám umožní řídit v klidu a bez starostí o svého miláčka, který si tak na zadní sedačce může dělat co chce. Ideálním řešením je spojení autopotahu s postrojem připnutým karabinkou k zadním bezpečnostním pásům.

a_179921-11137726335cz-800x600

Potahy do auta pro psy jsou různě tvarovány. Nejdokonalejší a nejpraktičtější jsou patrně potahy ve tvaru vaničky, které ochrání nejen zadní sedačku, ale i zadní a přední opěráky. Vaše auto tak bude dostatečně chráněno před znečištěním špinavými tlapkami vašeho miláčka, který si před nastoupením do auta určitě neočistí nohy jako vy, byť byste zastavili i v blátě. Rovněž budete mít jistotu, že se zbavíte nepříjemné práce s odstraňováním chlupů z textilních potahů nebo nebudete mít obavy ze zničení kožených sedaček.

a_179923-11137926337cz-800x600

Širokým sortimentem autopotahů a dalších potřeb pro psy disponuje obchod Mujmazlik.cz. Vybírat si můžete buď přímo v jejich prodejně, nebo v pohodlí svého domova na internetu. V e-shopu si můžete vybrat a objednat autopotah, který bude přesně odpovídat potřebám vašim i vašeho mazlíka. K dispozici jsou potahy na sedačky nebo do zavazadlového prostoru, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a dají se dobře uchytit, což jsou předpoklady jednak pro dokonalou ochranu interiéru vašeho vozidla, a jednak pro komfort vašeho pejska i při dlouhých cestách autem.