Lidé se rádi zdobili již od pravěku. Když v pozdějších dobách objevili vzácný kov stříbro, okamžitě se rozvinulo jedno z nejrozšířenějších řemesel, kterým je šperkařství. Mezi nejrůznějšími stříbrnými šperky a doplňky jako jsou náhrdelníky, náramky, přívěsky a řetízky mají zřejmě nejdelší tradici stříbrné prsteny.

Platí to i v současné moderní době, ve které si lidé rádi pořizují různé šperky, buď jako dobrou investici, nebo jako vhodný dárek, ale především pro svou radost nebo radost obdarovaného.

 meucci-stribrny-luxusni-prsten-s-ricni-perlou-a-mikrozirkony-smp02r

Stříbrné prsteny špičkové kvality nabízí obchod JUVELORA.CZ. Pestrá nabídka a široký sortiment šperků zahrnuje nejrůznější klasické i módní doplňky, jako jsou například stříbrné prsteny se zirkony, stříbrné prsteny s perlou a další. Velice luxusně působí například stříbrné prsteny s říční perlou a mikrozirkony, s kytičkami ze zirkonů či s pyramidou zirkonů a říční perlou. Stříbrné prsteny se zirkony a s přírodní či říční perlou jsou dokonalou ozdobou něžné ženské ruky, působí křehce a zároveň draze a přitom jsou jejich ceny přijatelné téměř pro každého. Ocení to zejména muži a například i studenti, kteří mohou pořídit stříbrný prsten pro svou vyvolenou za cenu začínající u částky 400 Kč a ještě využít služby JUVELORY, která nabízí dárková balení zcela zdarma.

meucci-stribrny-prsten-krizek-se-zirkony-sm14r

Ovšem prsteny nejsou určeny pouze ženám. I muži se rádi zdobí a například stříbrný prsten s kamenem může být elegantním doplňkem muže. Velikost samotného prstenu a případného do něj vsazeného kamínku může volit podle situace. Například na slavnostní příležitost či pro návštěvu divadelního představení či koncertu může zvolit stříbrný prsten s kamenem i větších rozměrů.

 ss39r-54-prsten-ag-925-1000-cervena

Jaké kameny jsou ve stříbrných prstenech oblíbené

Stříbrné prsteny s barevným kamenem nejsou nijak drahé a přestože působí neskutečně přepychově, lze je pořídit i do jednoho tisíce Kč. V obchodě JUVELORA si může vybrat každý podle svého vkusu, nebo obdarovat svého blízkého stříbrným prstenem s kamenem modrým, černým nebo podle jeho údajných účinků na lidský organismus. Například o jantaru se traduje, že přináší spokojenost, vitalitu a chuť do života, rubín má údajně pozitivní vliv na srdeční činnost, krevní oběh a čištění krve, granát je zdrojem životní energie atd.