Obliba francouzské značky Renault trvá již řadu let i u nás. Pro mnohé motoristy je to sázka na jistotu, spolehlivost, kvalitu, ale také na technické novinky, kterými tato francouzská automobilka každoročně překvapuje motoristický svět. Renault dnes patří mezi čtyři největší výrobce automobilů na celém světě.

Vyrábí nejen osobní vozidla, ale také velice oblíbené užitkové vozy a autobusy. Rovněž nákladní automobily a traktory nesoucí značku Renault jezdí po silnicích či zemědělských plochách všech kontinentů.

 Prodej a servis

Pokud navštívíte prostory autorizovaného prodejce automobilů Renault v Praze, přesvědčíte se o pestré škále vozidel, která jsou zákazníkům nabízena. Společnost Renault retail group CZ, s.r.o., sídlící v nákupní zóně v Praze ve Zličíně disponuje širokým sortimentem vozidel značky Renault. Můžete si vybírat z celé řady typů jak nových automobilů, tak i ojetých. Součástí prodeje je rovněž servis. Společnost Renault retail group CZ poskytuje jak záruční tak pozáruční servisní služby všech typů automobilů Renault. Kromě běžného servisu vychází Renault Zličín vstříc svým zákazníkům a zavedla pro ně jedinečnou službu, kterou jsou rychlé opravy.

m3b3_usp2a_575x392

Tato služba zatím nemá v Čechách obdoby a plně vystihuje současné moderní potřeby lidí, kteří se bez svého automobilu neobejdou každodenně. Tato unikátní a potřebná služba je prováděna pod heslem Renault Minute Servis pomocí moderních přístrojů. Jakoukoliv závadu rychle a neomylně najde diagnostika Renault, což je základem pro co nejrychlejší odstranění závady. Majitel vozidla si může na vyřešení svého problému počkat v salónku při kávě a po krátké době opět odjet ve svém opraveném automobilu.

 

Dacia

Jelikož automobilka Renault zahrnula pod své vedení i rumunskou Dacii, můžete si vybrat z některého typu těchto oblíbených vozidel. Společnost Renault retail group ve Zličíně disponuje celou řadou osobních i užitkových Dacií a pro zájemce má neustále připravené předváděcí vozy Dacia. Můžete si tak v praxi vyzkoušet příjemné řízení a kvalitu nových Dacií, z nichž jsou v poslední době oblíbeny zejména off roady.

nouvelle-logan-L52-700x380-GP-GD2

Renault Clio

Z novinek osobních vozů Renault je třeba jmenovat hlavně nový Renault Clio, který již zdaleka není malým městským vozítkem jako v nedávné minulosti. Nové Clio je čtvrtou generací této řady a zaujme především modernější karoserií a úsporným motorem, což dělá z Clia příjemné rodinné vozidlo. Stejně tak, jako si můžete vyzkoušet řízení Dacie, jsou k dispozici i předváděcí vozidla typu Clio, ale i ostatních Renaultů.

imguspb98_7_8_arr_simpl-allume_575

Kromě nových a ojetých automobilů se společnost specializuje i na náhradní díly Renault Scenic, ale zakoupit můžete náhradní díly i na ostatní typy populárních vozidel značky Renault.