V dnešní době se stalo zakládání společností hitem, zatímco dříve bylo nejoblíbenější právní formou podnikání OSVČ, dnes ho masivně nahrazují společnosti s ručením omezeným. Nahrávají tomu benevolentnější zákony a také přítomnost firem, které nabízejí založení společnosti nebo prodej ready made společností.

Podle statistik počet živnostníků nepřibývá, ale naopak ubývá, přibývá naopak společností. Pokud vás láká vydat se individuální cestou úspěchu a vyzkoušet si vedení vlastní společnosti, není nic jednoduššího, než si jí koupit. Není to tak dávno, co by vás toto rozhodnutí stálo měsíce vyřizování a tuny byrokracie, která by vás od založení možná i odradila.

Pořízení ready made společnosti? Nic těžkého

Ready made společnosti jsou již založené společnosti určené k převedení na nového majitele. V podstatě se s nimi můžete stát majitelem společnosti během několika dní, pouze se na vás převede a vy máte celou firmu v kapse. Takto to zní velmi jednoduše, skutečnost je taková, že to jednoduché doopravdy je. U ready made společnosti si pouze vybíráte z názvu již založených společností. Úmyslně se volí prestižní názvy, abyste mohli disponovat společností, která působí seriózně.

write-593333_960_720

Na co si dát pozor

Naše firma začala zakládat a prodávat ready made společnosti již před 5 lety. Za tu dobu jsme pomohli ke vzniku nespočtu úspěšných firem. Díky vysokému zájmu jsme si mohli dovolit snížit pořizovací ceny ready made společností na pouhých 15.555 Kč. Zároveň jsme však sledovali to, jak na trhu vznikla celá řada poskytovatelů, kteří nabízí ready firmy se základním kapitálem 1 Kč, takové společnosti jsou nedůvěryhodné a stejnou nejistotu budí i u zákazníků. U nás narazíte jen na ready made společnosti se základním kapitálem 200 tisíc korun, které si můžete za nízkou cenu pořídit i vy a stát se majitelem své vysněné firmy.