Pneumatické nářadí známe nejvíce jako kompresory či pneumatická kladiva z našich ulic a staveb. Kompresory se používají také ve výrobních provozech, dílnách či garážích. Pneumatické nářadí je principiálně založeno na výrobě stlačeného vzduchu, který pak toto vzduchové, čili pneumatické nářadí pohání. Kompresory také slouží k plnění pneumatik, nafukovacích hraček, gumových člunů či raftů a k dalším účelům. Dalším uplatněním pneumatického nářadí jsou různé bourací, sekací a vrtací práce, které se provádějí pomocí pneumatických bouracích kladiv, sekáčů, nebo vrtáků.

Co nabízí značka M7

Pneumatické nářadí značky M7 patří mezi nejlepší výrobky tohoto druhu a používají je jak profesionálové, tak běžní amatéři a domácí kutilové. Díky 20-ti leté tradici si toto pneumatické nářadí získalo velkou oblibu. Výrobce se snaží průběžně o neustálou modernizaci a inovaci všech druhů a typů pneumatického nářadí M7. Největší devizou tohoto nářadí je dostatečný výkon, dlouhá výdrž a jednoduché ovládání. Tyto parametry očekává od pneumatického nářadí každý profesionál, ale i náročný domácí kutil. V podobě pneumatického nářadí M7 dostávají spotřebitelé spolehlivé a výkonné nářadí. Před jeho uvedením na trh je podrobováno testování v náročných provozních podmínkách, ale i v laboratořích výrobce. Firma M7 si získává důvěru zákazníků i tím, že nabízí vyzkoušení svých výrobků v rámci objednávky, a to zcela zdarma.

Výhody aku nářadí

Aku nářadí si získalo u mnoha zákazníků oblibu zejména tím, že je lze používat kdekoliv bez potřeby přívodu elektrického proudu. Aku vrtačku, aku kladivo či jiné aku nářadí prostě vezmete do ruky a ihned s ním můžete pracovat, aniž byste museli tahat elektrické kabely či hadice. Zejména pro venkovní práce je to veliká výhoda. Vedle vrtaček a kladiv nabízí výrobce M7 také praktické utahováky, šroubováky, úhlové brusky, karosářské pilky, prostřihovače plechu, nýtovací kleště a další nářadí. Profesionální pracovníci i běžní kutilové ocení precizní zpracování každého detailu, krásný design, dlouhou výdrž baterie i životnost celého stroje.

Další nabídka nářadí M7?

Vedle výše uvedeného pneumatického nářadí je to také pistolová technika. Ta se uplatňuje ve výrobních halách, autoopravnách i garážích soukromých osob v podobě stříkacích, tryskových nebo odsávacích pistolí. Princip fungování je založen na využití stlačeného vzduchu vyrobeného kompresorem. Nejpoužívanější jsou stříkací pistole určené k lakování, tryskací pistole a odsávací pistole určené k odsávání prachu a třísek vznikajících při obrábění materiálu.