Celoplošné zlevnění modelu Renault Fluence o 30 tisíc korun, reaguje na vstup nových konkurenčních modelů Škoda Rapid,  Citroën C-Elysée a Peugeot 301. Cena se nyní dostala pod hranici 235 tisíc, do koruny přesně 234.900 Kč. Tato cena je platná jak při financování úvěrem, tak i při platbě v hotovosti.

Co můžete očekávat od základní výbavy Renault Fluence?

Rozhodně nedostanete žádné „holátko“, které bude potřeba dovybavit spoustou prvků z ceníku. Základní varianta u Fluence nese označení Confort a můžete se nechat hýčkat tempomatem, klimatizací, rádiem s ovládáním pod volantem, okny a zrcátky v elektrice, předními mlhovkami, centrálním zamykáním a bezpečnostní výbava zahrnuje 6 airbagů. Dojem z vozu tak budou kazit akorát 15 palcové ocelové kola.

Fluence Techno Feel, 30 tisíc navíc a mnohem více muziky

Poutavý název druhého stupně výbavy není jenom marketingový výmysl, ale s tímto stupněm výbavy, se nemusíte vydat na delší výlet za hranice. Oproti základu dostanete navíc, 16 palcové kola z lehkých slitin. V interiéru se můžete nechat hýčkat dvouzónovou automatickou klimatizaci s výdechy pro zadní sedadla, volantem a hlavici řadicí páky v kůži. O vaší bezpečnost se bude navíc starat dešťový a světelný senzor a dále získáte také vyhřívaná vnější zpětná zrcátka.

Za necelých 265 tisíc, tak získáte „luxusně“ vybavený automobil nižší střední třídy s atmosférickým motorem 1.6 o výkonu 110k. Odrazením od koupě může být tak jediný důvod, plánovaný příchod faceliftovaného modelu Fluence v první polovině příštího roku.