Tónování skel automobilu není žádnou módní výstředností ani projevem snobismu. Má to své praktické přínosy, kterých je několik. Proto se tónování autoskel stalo v posledních letech velice oblíbenou záležitostí a nechává si je udělat čím dál více majitelů aut. Například na jižní Moravě vám tuto užitečnou věc provede Tónování aut Břeclav nebo Tónování aut Mikulov, které je zárukou naprosté kvality.

Tónování se zde provádí již více než pět let a za tuto dobu může potvrdit svou spokojenost několik stovek klientů.

Jaké jsou klady tónování

Tónování je v podstatě ztmavení autoskel, které je nejen efektní, ale i mimořádně užitečné. Nejenže získáte v interiéru vozidla dokonalé soukromí, ale tmavá fólie vás také ochrání před škodlivým UV zářením. Tmavá fólie dokáže totiž pohltit až 99% UV záření. Chrání ovšem také čalounění a ostatní prvky v interiéru před vyblednutím a tzv. vyšisováním, což je obvyklý důsledek dlouhodobého působení slunečního záření na textil i plasty.

Další efekt

Dalším pozitivním přínosem tónování autoskel je, že za slunečného počasí snižuje tmavá fólie teplotu uvnitř automobilu. Tmavá fólie má ovšem také mimořádný přínos pro bezpečnost posádky, jelikož při rozbití okna v důsledku autohavarie drží sklo pohromadě a tak nemůže dojít ke zranění přepravovaných osob či zvířat.

Je to legální?

Tónování aut Mikulov a Břeclav je prováděno na vysoké profesionální úrovni s atestem a osvědčením na STK. Nemusíte se proto obávat silničních kontrol ani návštěvy ve stanici technické kontroly. Lepení tmavé fólie na běžném automobilu netrvá déle než dvě hodiny a životnost tónování autoskel je deset i více let.

Další služby

Kromě tónování autoskel můžete využít další služby, které spočívají ve vytvoření efektivní a efektní reklamy na míru, a to různými způsoby. Můžete si objednat profesionální tiskoviny, polepy, venkovní reklamní nápisy, ale také optimalizaci webových stránek.