Většina lidí má v současnosti velmi napjatý domácí rozpočet. Nejspíše patříte mezi ně i vy. Neustálé zdražování způsobuje, že disponujete stále menším a menším množstvím peněz na nečekané výdaje. Chybí vám rezervy. Často se stane, že chcete něco koupit a raději nákup zavrhnete, protože se jedná o příliš vysokou částku, která by vyčerpala váš rozpočet. Mnohdy ale nákup uskutečnit musíte, třeba proto, že se něco v domácnosti rozbije a je nezbytné provést opravu nebo koupit novou věc. 

Získáte až 4500 Kč na 30 dní

V takovou chvíli se vám velice hodí půjčka. Jedině tak máte šanci svůj rodinný rozpočet ušetřit.

Když potřebujete menší množství peněz například na nečekaný výdaj související s domácností, je ideálním řešením krátkodobá půjčka. Můžete si půjčit až 4500 Kč na 30 dní. Díky této sumě snadno zvládnete nepředvídané výdaje.

Jaké přednosti má tento druh půjčky?

  • Nemáte žádné zbytečné starosti se sjednáváním této půjčky. Jednoduše si otevřete internetové stránky a vyplníte zde online žádost. Musíte uvést osobní a kontaktní údaje. Jedním kliknutím potom vyplněný formulář odešlete. Celá operace vám nezabere víc než dvě minuty.
  • Obrovskou výhodou je, že pokud si půjčujete poprvé, máte půjčku zcela zdarma. Neplatíte ani korunu navíc, pouze sumu, kterou jste si půjčili. Podmínkou samozřejmě je, že peníze pošlete v řádném termínu splatnosti.
  • V souvislosti s půjčkou nepotřebujete žádné papírování. Všechno probíhá online. Jakmile pošlete žádost, ihned dostanete obratem stanovisko, zda vám byla půjčka přidělena. Pokud ano, vzápětí se vám ozve operátor call centra, který s vámi projedná další podrobnosti.
  • Vzhledem k tomu, že finančním produktem je SMS půjčka bez registru, nikdo nebude zkoumat vaši platební minulost a nahlížet do databáze dlužníků. Půjčku proto získáte i v případě, že zde záznam máte.
  • Nemusíte také nikomu dokládat své příjmy.
  • Půjčka se vyznačuje vysokou schvalovatelností, která činí až 80 %. Nemusíte se proto obávat, že byste neměli šanci požadovanou sumu získat.
  • Průběh schválení půjčky a odeslání peněz je velice rychlý. Můžete mít peníze na svém účtu i do 10 minut. Jak je to možné? Půjčkovací společnost má účty u více bank. Proto když nejde o mezibankovní převod, může transakce proběhnout velice rychle.
  • Podmínky půjčení peněz jsou jasné a předem dané. Nemusíte se obávat žádných právních kliček a skrytých poplatků. Jak si půjčku sjednáte, tak vše proběhne.
  • Půjčku mohou získat skutečně všichni. Není určena jenom pro někoho. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnanec, podnikatel nebo student. Šanci máte dokonce i v případě, že jste nezaměstnaný nebo matka na mateřské.

Z uvedeného výčtu výhod vyplývá, že půjčka se opravdu vyplatí.