Velorex si získal velkou oblibu v Čechách, ale potkáte ho i jinde v Evropě a občas i v jiných světadílech. U nás si vysloužil celou řadu přezdívek, od hadráku, přes hadraplán až po splašené trubky.

Poslední pojmenování je odvezeno od trubkového rámu potaženého koženkou. Původně se jednalo o malosériovou výrobu, později se Velorexy vyráběly jako vozítka pro invalidy. Postupně bylo vyráběno několik modifikací, ale největší popularitě se stále těší tradiční tříkolka. O provozuschopnost Velorexů se starají nejen jeho nadšení obdivovatelé a majitelé, ale také Doktor Moto, obchod poskytující široký sortiment náhradních dílů a doplňků pro Velorex, ale i pro jiné značky.

0eec27c419d0fe24e53c90338cdc8bc6WM

Majitelé motocyklů značek Jawa, ČZ, MZ, Simpson a jiných se mohou s důvěrou obrátit na tuto společnost. Často se stává, že nelze sehnat potřebný náhradní díl nebo nějakou součástku k Velorexu. Doktor Moto je však zárukou a jistotou, že u něj vždy najdete, co potřebujete. Jeho aktuální sortiment ověřených náhradních dílů čítá téměř pět tisíc položek a tento počet je průběžně doplňován a navyšován.

3eb71f6293a2a31f3569e10af6552658WM

Vedle prodeje náhradních dílů se firma zabývá i servisem a opravami jednotlivých agregátů i celých motocyklů výše uvedených značek. K opravám a renovacím Velorexů i motocyklů patří také kvalitní chromování dílů. Někdy se může stát, že zákazník nenajde v aktuální nabídce potřebný náhradní díl či součástku. V takovém případě se může na firmu obrátit nejlépe prostřednictvím e-mailové adresy info@doktormoto.cz a pracovníci firmy jsou připraveni poskytnout každému odborné rady a informace.

53c3bce66e43be4f209556518c2fcb54WM

Pro zákazníky je Doktor Moto výhodný i v tom, že všechny náhradní díly na Velorex a další motocykly najdou na jednom místě a nemusí nic složitě hledat, cestovat a shánět. Nabídka náhradních dílů je kompletní, což znamená, že u Doktora Moto seženete všechno od motoru a jeho částí, přes kola, ložiska, brzdy, elektrovýbavu, provozní náplně až po blatníky, žárovky, ale i příslušné nástroje a pomůcky.