V nedávné době se na českém trhu velmi oblíbený vůz Renault Thalia dočkal dalšího zlevnění. Tento model si tedy můžete pořídit již za 114 900 Kč. Renault Thalia si můžete koupit jen s jednou dostupnou motorizací a to s motorem o objemu 1,2 litru s výkonem 75 koní. Avšak, můžete si vybírat mezi čtyřmi různými výbavami. Akční cena 114 900 Kč platí při využití financování Renault Finance, která zahrnuje prodlouženou záruku na 4 roky nebo najetých 60 000 km (platí ta z podmínek, která nastane dřív).

Základ tohoto modelu představuje verze Authentique. Tato výbava má v sérii nárazníky v barvě karoserie, dva airbagy, ABS s pomocným systémem EBV, výškově nastavitelné opěrky na všech sedadlech i uchycení dětské sedačky ISOFIX a 14palcová ocelová kola s ozdobnými kryty.

Další nabízenou výbavou pro Thalii je Expression. Ten oproti předchozí Authentique nabízí ještě vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie, posilovač řízení, výškově nastavitelný volant i palubní počítač. Dále vám nabídne elektricky ovládaná přední okna, centrální zamykání a výškově nastavitelné sedadlo řidiče.

Expression Pack Advantage má navíc ještě manuální klimatizaci a rádio Pioneer se dvěma reproduktory, které umí přehrávat CD, MP3 i skladby přes USB.

Nejlepší verze Privilege vám nabídne ještě vnější kliky v barvě karoserie, 14palcová kola z lehkých slitin, elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka, ukazatel vnější teploty. Dále také mlhové světlomety, manuální klimatizaci s recirkulací vzduchu a autorádio, s CD/MP3/USB přehrávačem, s odděleným displejem a s ovládáním pod volantem.

Ke všem výbavám si můžete navíc přikoupit metalízu za 9 900 Kč, dále také boční airbagy za 8 100 Kč (kromě výbavy Authentique) a také dvě možnosti prodloužené záruky – Renault Garance+ Start za 4 990 Kč, která je na 48 měsíců a 60 000 km a Renault Garance+ Long Time za 7 490 Kč, která je na 60 měsíců a 80 000 km.

Dále máte také možnosti tří paketů s originálním příslušenstvím. Prvním je ADVENTURE PACK za 4 090 Kč, který zahrnuje příčné střešní tyče, ochranu zavazadlového prostoru a přední deflektory. Druhým je COUNTRY PACK za 5 690 Kč s tažným zařízením, sadou předních a zadních zástěrek a gumovými koberci. A posledním je STYLING PACK za 6 290 Kč, ve kterém najdete zadní spoiler, zvýraznění mlhových světel a boční ochranu dveří.