Mít svůj vlastní futuristická elektromobil je nyní jakousi samozřejmostí pro každou automobilku. Po velice originální futuristické studii jménem Urban EV, nyní automobilka představí další kousek podobného ražení v Tokiu.

Na Tokijský autosalon si brousí zuby především domácí automobilky, které zde chtějí představit to nejnovější ze svého výzkumu. Mezi ně patří i Honda, která zde plánuje odprezentovat sportovní automobil s lidskou tváří. Lze tedy předpokládat, že automobil by mohl být velice podobný konceptu Urban EV, který se představil s velice roztomilou přední maskou.

Od novinky lze očekávat, že půjde ve stejných šlépějích jako předešlý model a to ve svém filosofickém, ale i vzhledovém ražení. Napovídá o tom první odhalená skica tohoto modelu, která odhaluje užití téměř totožných čtvercových svítilen v zadní části vozu, jako tomu bylo u konceptu Urban EV.

Kompletní odhalení tohoto automobilu proběhne 25. října v Tokiu. Krom něj si automobilka přichystala také Urban EV a taktéž vizi NeuV. Všechny vozy budou ztělesňovat automobilovou budoucnost několika příštích let.